Novial

InfoMEET Wrocław 02 czerwca 2018 Wrocław

Hotel Mercure

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody

Lokalizacja

Hotel Mercure
Plac Dominikański 1
50-159 Wrocław

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędzie się warsztaty

 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa          
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
wkrótce
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.10 Prezentacja firm 
11.10 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
wkrótce
 12.10 - 12.30 Przerwa
 12.30 - 13.00 Prezentacja firm 
13.00 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
wkrótce
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
wkrótce
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40 Panel piąty - wykłady merytoryczne
wkrótce
15:40 - 15:50 Zakończenie konferencji i losowanie nagród
W trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

BARTŁOMIEJ KUCZYŃSKI

Od ponad 11 lat profesjonalnie zajmuję się programowaniem w Javie. Moja kariera związana jest głównie z branżą finansową. Co więcej, już parę dobrych lat działam jako trener Java w firmie Luxoft, szkoląc zarówno tych mniej doświadczonych jak i tych, którzy chcą nieustannie zgłębiać tajniki programowania. Corocznie występuję na licznych, ogólnopolskich konferencjach, z który można wyróżnić m.in. Confitura, DevCrowd, 4Developers. Po pracy pisuję do magazynów branżowych, głównie Magazynu Programista. Można mnie spotkać na forum 4programmers oraz na meetupach Wrocławskiego JUG-a.


 

Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 Wkrótce

PIOTR PRZYBYŁ

Notoryczny inżynier w pracy i poza nią, podążający za meandrami sztuki programowania. Zawodowo Remote Freelance Software Gardener, od kilku lat wyrywający chwasty w ogródkach webowych i zwykle przycinający Javę do kształtów pożądanych przez klientów. Miłośnik lekkości i zwinności, która powinna przejawiać się przede wszystkim w stosowaniu właściwych narzędzi. Prelegent na JDD, GeeCON i innych. 

Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 

Wkrótce

 

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Wkrótce

Opis warsztatu

 Wkrótce


MICHAŁ JANKOWSKI

Architekt, programista, projektant, lider zespołu, a w wolnym czasie trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8 bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie związany z tworzeniem aplikacji webowych. 

Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie prowadzi bloga www.jankowskimichal.pl, twórca rozwiązań open source oraz aplikacji mobilnych.

 

Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 Wkrótce

MARIUSZ GIL

CTO, architekt, tech-lead, developer, obecnie zaangażowany w rozwój Source Ministry. Z branżą IT związany od ponad 15 lat, w tym czasie pracował m.in. dla Nextclicka, Naszej-Klasy, Gadu-Gadu, Adv.pl, a także jako konsultant w zakresie tematyki skalowalności i wydajności aplikacji internetowych. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej. Pasjonuje się tematami związanymi z analizą dużych zbiorów danych i możliwościami, jakie oferuje machine-learning. Uczestnik i prelegent na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych. Współorganizator otwartych spotkań dla developerów PHP, phpers.pl.

Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 
Wkrótce

BARTŁOMIEJ GRACZYK

Na co dzień Data Platform Solution Architect w Microsoft. Zawodowo od kilku lat odpowiedzialny za realizacje projektów z obszaru Business Intelligence & Data Warehouse, ostatnio także rozwiązań zaawansowanej analityki & IoT. Ekspert w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor publikacji i prelegent na konferencjach i sesjach tematycznych. Posiadacz wielu certyfikatów, w tym Microsoft Certified Trainer, MCSE: Business Intelligence Data Platform & Data Management and Analytics. W latach 2013-2015 nagradzany tytulem MVP w kategorii SQL Server/Data Platform. W wolnych chwilach doświadczenia i wyzwania opisuje na: http://www.sql4you.info

 

Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 

Wkrótce

MACIEJ HRYNISZAK

Maciej Hryniszak a passionate software developer with more than 20 years of experience in creating and maintaining several key software 
 
 
 
 


 

Temat: Programowanie frontendowe bez frameworków

Opis wykładu

 Frameworki zdominowały świat frontendu. Od jQuery poprzez Ember, Angular, React aż do Vue - wszyscy używają frameworków aby wykonać swoją pracę. Ale czy są one rzeczywiście konieczne? W tej prezentacji przyjżymy się rozwiązaniom zaimplementowanym w przeglądarkach na przestrzeni ostatniego roku i przekonamy gdzie jestśmy z vanilla JavaScript.

 

MICHAŁ KURIATA

Od 2007 roku zajmuję się zarządzaniem projektami i produktami, konsultingiem oraz szkoleniami. Działam w wielu obszarach i nie ograniczam się do jednego kierunku. 
Stawiam na pracę z ludźmi, budowanie relacji, komunikację, optymizację, maksymalizację osiąganych efektów i wartości, terminowość i elastyczność.
Obecnie pomagam rozwijać się Startupom dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem biznesowym oraz pracuję z zespołami przy tworzeniu dla nich najlepszych możliwych produktów.


Temat: Wkrótce

Opis wykładu

 
Wkrótce

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku