Novial

InfoMEET Wrocław 10 czerwca 2017 Wrocław

DoubleTree by Hilton Wrocław

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody m.in.
Dla pierwszych 100 os vouchery na paintball (każdy na 10 osób o wartości 350zł) od INTERSKILLS 
podwójne zaproszenia na spektakle od TEATR POLSKI
książki od wydawnictwa HELION
wejściówki od HOUSE OF CRIME
10 voucherów od KART F1
vouchery od PIWNICA QUEST
 
SPONSOR GŁÓWNYLokalizacja

DoubleTree by Hilton Wrocław
Ul. Podwale 84
50-414 Wrocław

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty

 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa             
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Jarosław Pałka - Architecture & Agile, mity, same mity i tylko mity
Sala B Tomasz Kaczmarzyk - DDD: by example
Sala C Michał Kuriata - Skalowanie SCRUM, jak nie zabrnąć w ślepa uliczkę
Sala D warsztat Maciej Trojniarz -
Test Driven Development we frontend? Tak to JEST możliwe … React + Redux
(1,5 h)
 10.10 - 10.20 Przerwa
 10.20 - 11.20 Prezentacja firm uczestniczących (Luxoft 10:20,  Volvo 10:45, NOKIA 11:00, Intive 11:15)
11.20 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A Bartłomiej Kuczyński - Zmierz się ze swoim kodem
Sala B Jerzy Zientkowski - 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji...
Sala C
Tomasz Borek - 9 żyć Javy 9
Sala D warsztat Damian Widera - Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce (1,5 h)
 12.10 - 12.25 Lunch
 12.25 - 13.05 Prezentacja firm uczestniczących (EPAM 12:25, NewVoiceMedia 12:35,STX Next 12:45, Connectis 12:55)
13.05 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Damian Widera - Analiza danych - dlaczego warto uczyć się R
Sala B Ryszard Dałkowski - Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem
Sala C Piotr Kluska - Make your app (a bit) smarter
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Łukasz Olczyk - Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci
 Sala B
Bartłomiej Graczyk - Sztuczna inteligencja - zagrożenie czy szansa ?
Sala C Kateryna Shkurpelo -  Continuous Integration czyli jak nie dać się zaskoczyć
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Ewelina Malarowska - Jak zbudować współpracę w zespole?
Sala B
Tomasz Michałowski, Mateusz Borowski - Zmiany technologiczne w projekcie - jak utrzymać jego atrakcyjność dla zespołu. Od JSF do Angulara 2+ - na przykładzie Volvo Group IT.
Sala C
Robert Dębowski - Sitecore – Example of Digital Marketing Platform
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

BARTŁOMIEJ KUCZYŃSKI

Od ponad 11 lat profesjonalnie zajmuję się programowaniem w Javie. Moja kariera związana jest głównie z branżą finansową. Co więcej, już parę dobrych lat działam jako trener Java w firmie Luxoft, szkoląc zarówno tych mniej doświadczonych jak i tych, którzy chcą nieustannie zgłębiać tajniki programowania. Corocznie występuję na licznych, ogólnopolskich konferencjach, z który można wyróżnić m.in. Confitura, DevCrowd, 4Developers. Po pracy pisuję do magazynów branżowych, głównie Magazynu Programista. Można mnie spotkać na forum 4programmers oraz na meetupach Wrocławskiego JUG-a.


 

Temat: Zmierz się ze swoim kodem

Opis wykładu

 W każdym projekcie nadchodzi moment, gdy pada pytanie – dlaczego to tak wolno działa? Wszyscy rzucają aktualną robotę i zaczynają „optymalizować”. Koniec końców nowa wersja być może działa szybciej i pochłania mniej pamięci, ale nie jesteśmy wstanie tego stwierdzić. Prezentacja poświęcona będzie sposobom pomiaru naszego kodu. Skupimy się na tym jak należy mierzyć kod i co trzeba wziąć pod uwagę zanim przystąpimy do pomiarów. Będzie też trochę o narzędziach i procedurze pomiaru.

JAROSŁAW PAŁKA

Od ponad 10 lata w branży IT, jako administrator baz danych, programista, architekt, manager i "inżynier od spraw katastrof”. Brałem udział w małych, średnich i nonsensownie dużych projektach, prowadzonych zgodnie zasadami "waterfall”, Agile oraz przy braku jakichkolwiek metodyk, z tym samym zawsze skutkiem. Co doprowadziło mnie do wniosku, że nie ważne co robisz tak długo, jak robisz to dobrze, w najprostszy z możliwych sposobów i używasz właściwych narzędzi które wykonają pracę za Ciebie. W międzyczasie dałem się porwać się ideą TDD, Software Craftmanship, do granic możliwości wyeksploatować tak piękne w swej prostocie pomysły jak REST, JavaScript i NOSQL. Od czasu do czasu można usłyszeć moje niskiej jakości żarty na temat architektury na konferencjach w Polsce. W chwilach wolnych członek SSEEP, niezależny trener i konsultant od spraw beznadziejnych oraz autor bloga na http://geekyprimitives.wordpress.com/

Temat: Architecture & Agile, mity, same mity i tylko mity

Opis wykładu

 
Bawię się w turystykę konferencyjną, wykładając, prezentując i dzieląc się z ludżmi swoją frustracją co do stanu naszej branży jak i całej ludzkości jako takiej od 2000 roku, z lepszym czy też gorszym skutkiem. W czasie tej podróży uzbierało się już trochę materiału. Ta prezentacja to swego rodzaju klamra domykająca pewną historię, historię 3 różnych prezentacji, swoistego tryptyku, ku zapomnieniu przez potomnych. 
Dekonstrukcja architektury, wzorce organicznej architektury i systematyczny architekt, bo o nich mowa to trzy rózne prezentacje mające na celu wywrócić nasze postrzeganie architektury. Czy mi się udało? Czy gdzieś popełniłem błedy? Spróbuje zanurzyć się z wami w mój świat teorii systemów, pętli zwrotnych, pułapek systemowych i punktów wyniesienia by pokazać że architektura może i nawet jej obowiąziem jest być otwarta na ewolucję i eksperyment. Chciałbym wam opowiedzieć, 
jak to myślenie działało w róznych projektach zarówno tych zwinnych jak i prowadzonych metodologiami których nazw wymieniać nie wolno. Przekonam was,mam nadzieje, że architekt, to stan umysłu, a nie pozycja czy tytuły.

TOMASZ KACZMARZYK

Programowanie to moja pasja. Podczas swojej kariery zawodowej uczestniczyłem w pracy nad zarówno projektami zakończonymi sukcesem, jak i będącymi totalną porażką. Większość tego co wiem, nauczyłem się z tych drugich.
Mocno wierzę w manifest Software Craftsmanship. M.in. z tego powodu organizuję konferencję Boiling Frogs (http://boilingfrogs.pl) oraz otworzyłem software house Tratif (http://tratif.com), w którym jakość kodu jest zawsze na pierwszym miejscu.

Temat: DDD: by example

Opis wykładu

 
Podczas prelekcji przedstawię Domain Driven Design na przykładzie prawdziwego projektu (implementacja w Javie). Wzorce opisane w książkach o DDD skonfrontane zostaną z architekturą typowego systemu webowego oraz wyzwaniami, jakie programista może napotkać po drodze. Postaram się wyjść poza najprostsze przykłady i pokazać również te etapy, które zwykle budzą wątpliwości implementacyjne.

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Analiza danych - dlaczego warto uczyć się R

Opis wykładu

 Zapraszam na wykład poswiecony nowemu jezykowi analizy danych biznesowych. Zaprezentuje możliwości oferowane przez jezyk R oraz pokaze jego glowne zastosowania

JERZY ZIENTKOWSKI

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener. W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być kompetentni i… zrozumiani.
W 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.  W 2013 roku został Mistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po polsku i Wicemistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po angielsku.
Rocznie prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji oraz mentoruje Klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”. Działając na styku biznesu, sprzedaży i obsługi Klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami w międzynarodowych środowiskach.
Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, Pełna Moc Możliwości, VI Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży oraz wiele mniejszych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny , gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego,  Jacka Walkiewicza, Marka Skały, Roberta Kroola, Szymona Kudły i innych. Pracował dla PZU, Allianz, TFI Skarbiec, Allegro, Volvo, Ergo Hestia,


Temat: 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji...

Opis wykładu

 
...czyli jak prezentować efekty swojej pracy, aby Twój szef miał przekonanie, że jesteś niezbędny w firmie, a Twój klient chciał kupić właśnie Twój produkt. Porozmawiamy o tym, jak prost przygotować skuteczną, efektywną i ciekawą prezentację. Pokażemy gotowe, sprawdzone procesy i formuły tworzenia przemówień, prezentacji i wypowiedzi. Niezależnie od tego, czy prezentujesz siebie, czy produkt, czy masz startup, czy chcesz zdobyć lepszą pracę. Albo podwyżkę.

TOMASZ BOREK

Koder* z Polski, mający nadzieję nauczyć się czegoś nowego każdego dnia.
Wdzięczny każdemu, kto pomógł w mej drodze. Dumny z: http://sckrk.com oraz http://geecon.org.
Pomaga przy: SCKRK, Polskim JUGu i krakowskiej Loży Lambda.
Przyznaję się do mych wad i ułomności.
Lubię: ludzi, programy, muzykę, gry wyobraźni, uczciwość, naukę.
Nie lubię: robić rzeczy niepotrzebnie, robić "bo mogę”.

* Po rodzicach. Oni kodowali, to i ja koduję…

Temat: 9 żyć Javy 9

Opis wykładu

 
Miast wyliczanki co nowego, postaram się opisać główne zmiany oraz wykorzystać nadciągającą "dziewiątkę" by skategoryzować nadchodzące zmiany oraz rozliczyć wersje poprzednie. Spróbuję odpowiedzieć czemu Jigsaw jest "przeklęty" oraz "niezbędny", czy JShell jest ciekawszy od maina czy testu na kolanie i co z Javą EE, która nie może doczekać się swojej nowej wersji już dość długo.

ŁUKASZ OLCZYK

Konsultant biznesowy, z ponad dekadą doświadczenia w zarządzaniu IT. Pracował z osobami i zespołami w wielu organizacjach z różnych gałęzi przemysłu, pomagając im skorzystać z najnowszych metodyk i podejść. Po dogłębnym zrozumieniu pracy marketingu i sprzedaży, nauczył się dostarczać wartość klientowi na każdym kroku współpracy. Preferuje zastosowanie podejścia lean nad ślepe podążanie za tzw. zdrowym rozsądkiem. Po mieszkaniu w siedemnastu różnych lokacjach w Europie, zdecydował się zamieszkać na stałe we Wrocławiu. Jako pasjonat motoryzacji uważa, że bieganie jest głupie - co wyjaśnia, dlaczego łatwo spotkać go gdzieś na szlaku kilka wczesnych poranków tygodniowo.

 

Temat: Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci

Opis wykładu

 Agile. Największa świętość dzisiejszego zarządzania projektami. Idealna pod każdym względem, bo jak się o niej czyta, zdecydowanie ma sens. Modna tak bardzo, że niemal wstyd przyznać się, że pracuje się inaczej. Tymczasem, często znienawidzona przez klientów. Dlaczego? Bo zadziwiająco łatwo skupić się na najmniej istotnym z tematów. Łukasz opowie o tym, jak znaleźć ten właściwy.

RYSZARD DAŁKOWSKI

Konsultant IT2B, trener. Historycznie związany zarówno z firmami-klientami jak i z dostawcami systemów informatycznych. W latach 1996-2014 w Microsoft od marketingu, przez technikę do kierownika zespołu sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadał za strategię współpracy ze środowiskami open source i tak mu jakoś zostało. Prowadzi szkolenia i warsztaty pomagające firmom rozszerzać modele biznesowe w oparciu o chmurę obliczeniową oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i lepszego używania komputera w codziennej pracy. Fan wykorzystania usług chmury publicznej.
 

Temat: Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem

Opis wykładu

 Masz pomysł na appkę lub usługę, która podbije świat? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz kogoś, kto zapłaci za technologie potrzebne do jej stworzenia i uruchomienia? Zastanawiasz się, jak stworzyć profesjonalne środowisko pracy zespołu programistów? Musisz przygotować biznes plan i realny model biznesowy? Myślisz, jak przygotować się do spotkania z inwestorami? Chcesz zaprezentować im swoją strategię sprzedaży? Z tego spotkania wyjdziesz przygotowana (lub przygotowany) do podjęcia się tych wszystkich zadań i krok po kroku zaczniesz realizować swoją wizję.

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce

Opis warsztatu

 

Zapraszam na warsztat poświęcony Microsoft Azure Data Lake oraz językowi USQL, czyli nowej usłudze oferującej w zasadzie nieograniczone możliwości analizy danych, a skierowanej zarówno dla programistów, jak i dla analityków oraz naukowców.
W trakcie sesji chciałbym pokazać, w jaki sposób można szybko i sprawnie wykonać analizę danych używając nowego jeżyka USQL, który łączy w sobie zalety tradycyjnego  programowanie C# oraz TSQL

MICHAŁ KURIATA

Od 2007 roku zajmuję się zarządzaniem projektami i produktami, konsultingiem oraz szkoleniami. Działam w wielu obszarach i nie ograniczam się do jednego kierunku. 
Stawiam na pracę z ludźmi, budowanie relacji, komunikację, optymizację, maksymalizację osiąganych efektów i wartości, terminowość i elastyczność.
Obecnie pomagam rozwijać się Startupom dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem biznesowym oraz pracuję z zespołami przy tworzeniu dla nich najlepszych możliwych produktów.


Temat: Skalowanie SCRUM, jak nie zabrnąć w ślepa uliczkę

Opis wykładu

 
Produkty rosną, zespoły rosną w my ciągle chcemy być zwinni i dostarczać super wartość do klienta, więc:
– co zrobić aby powiększać zespół i nie stracić zwinności?
– jak zarządzać produktem posiadając wiele zespołów?
– jak zarządzać średnimi i dużymi produktami?
– jakie są wyzwania przy skalowaniu?
Przyjdź i posłuchaj :)

BARTŁOMIEJ GRACZYK

Na co dzień Data Platform Solution Architect w Microsoft. Zawodowo od kilku lat odpowiedzialny za realizacje projektów z obszaru Business Intelligence & Data Warehouse, ostatnio także rozwiązań zaawansowanej analityki & IoT. Ekspert w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor publikacji i prelegent na konferencjach i sesjach tematycznych. Posiadacz wielu certyfikatów, w tym Microsoft Certified Trainer, MCSE: Business Intelligence Data Platform & Data Management and Analytics. W latach 2013-2015 nagradzany tytulem MVP w kategorii SQL Server/Data Platform. W wolnych chwilach doświadczenia i wyzwania opisuje na: http://www.sql4you.info

 

Temat: Sztuczna inteligencja - zagrożenie czy szansa? 

Opis wykładu

 

Według najnowszych prognoz (IDC) już za 2 lata 40% inicjatyw w obszarze cyfrowej transformacji, a 100% w obszarze Internetu Rzeczy, będzie bazować na rozwiązaniach sztucznej inteligencji. W tym samym czasie tylko, w Polsce,  sztuczna inteligencja wpłynie na około 200 tys. miejsc pracy w sektorze usługowym. Z drugiej strony sztuczna inteligencja to szansa  i nowe możliwości, z których (być może) korzystasz już teraz na co dzień!  

 

ROBERT DĘBOWSKI

Highly motivated Sitecore & .NET; .NET Senior Developer and Team Leader, with over 6 years of experience. I’ve worked as project architect and consultant, who always advice to find the best solution for client issues. I take care of building best user experienced content management applications. As a team leader and Agile approach enthusiast, for whom each team member is important. I have a lot of professional Sitecore development experience. I work with Sitecore since 2014, as a developer and afterwards, team lead developer. I really like to contributing with Sitecore community hence I attend to Sitecore meetups and I’m working on start of my new blog – justsitecorethings.net

Temat: Sitecore – Example of Digital Marketing Platform

Opis wykładu

 
What are customer and market needs? What is digital transformation? What is Sitecore and what features it has? Robert will answer all these questions and will present tools provided for clients.

KATERYNA SHKURPELO

Cześć. Jestem Kasia i pracuję w firmie Nokia na stanowisku Integration & Verification Project Leader. Swoją przygodę z integracją oprogramowania embedded zaczęłam wraz z ukończeniem studiów i rozpoczęciem kariery w Nokii. Wtedy nawet nie sądziłam, że ta współpraca przerodzi się w prawdziwą miłość do tego co robię na co dzień. Dlaczego lubię pracę integratora? Bo odpowiedź na pytanie "Jak wygląda typowy dzień pracy testera?" brzmi "Każdy dzień różni się od poprzedniego. Zawsze są ciekawe zadania i nigdy się nie nudzisz."

Temat: Continuous Integration czyli jak nie dać się zaskoczyć

Opis wykładu

 
Continuous Integration: ogólne założenia, jakie są wady i zalety tego systemu. Czy każda firma potrzebuje ciągłej integracji oprogramowania? I czym w zasadzie jest ta ciągła integracja? W trakcie tego wykładu postaram się przedstawić swoją wizję na ten temat.

EWELINA MALAROWSKA

Moja przygoda zawodowa rozpoczęła się w Grupie Pracuj (pracuj.pl), gdzie wdrażanie nowych adeptów firmy stało się wyzwaniem przynoszącym największą satysfakcję. Tworząc plany rozwoju, dobierając odpowiednich trenerów i tematy szkoleń miałam ogromną przyjemność obserwować jak podnoszący  swoje umiejętności i kompetencje pracownicy przyczyniali się do rozwoju całej organizacji. Swoimi doświadczeniami w rekrutacji i rozwoju dzieliłam się na szeregu konferencji, w szczególności poświęconym branży IT.
 
Jako trener pomagam budować komunikację w zespołach, czego efektem jest ich lepsza współpraca, zrozumienie siebie nawzajem i lepsza realizacja projektów. Dodatkowo uczę ludzi jak zrozumieć swoją komunikację i styl pracy, co przekłada się na to, że lepiej budują relacje i realizują się w pracy.


Temat: Jak zbudować współpracę w zespole? 

Opis wykładu

 
Opowiem o tym jak pracuję z zespołami scrumowymi nad współpracą i komunikacją. Podzielę się moimi doświadczeniami i wskazówkami co warto na początku wypracować z zespołem aby współpraca powstała i komunikacja się układała. 
Dodatkowo opowiem o tym przez jakie etapy współpracy przechodzi każdy zespół, nawet ten zarządzany przez najlepszego szefa i jak z tym sobie poradzić, aby nie zabić potencjału zespołu

BARTŁOMIEJ KUCZYŃSKI

Uczeń czarnoksiężnika aka Software Craftsmanship Journeyman z ponad 5 letnim doświadczeniem w różnych branżach oraz rolach. Wywodzący się ze świata JAVA, obecnie pracujący z wykorzystaniem C# oraz ReactJs. Miłośnik i ewengalista zwinnych metodyk oraz orędownik dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania. Częsty gość na różnych spotkaniach społeczności zarówno jako uczestnik, jak i prelegent.
Prywatnie miłośnik gier planszowych oraz RPG, lubiący wyprawy górskie i survivalowe.

 

Temat: Test Driven Development we frontend? Tak to JEST możliwe … React + Redux

Opis warsztatu

 

Testy w UI to uciążliwa i mozolna orka na ugorze? Nic bardziej mylnego. Nikt nie powiedział, że TDD i dobra architektura rozwiązania to domena tylko i wyłącznie backendu. Podczas warsztatu postaram się zaprezentować jak w prosty i czytelny sposób można implementować test-driven development podczas pracy z nowoczesnymi frameworkami w js tworząc czytelny, dobrze przetestowany i zmodularyzowany kod.
Registered Office: NewVoiceMedia Ltd, NewVoiceMedia House, Jays Close, Basingstoke, Hampshire, RG22 4BS.
NewVoiceMedia Registered in England No: 3602868

 

PIOTR KLUSKA

 Software Engineer at Intive. Always thriving to do better, to do more in constant development. With passion for iOS and machine learning explores ways to combine them.
 
 
 
 
 

Temat: Make your app (a bit) smarter

Opis wykładu

 
We will look at frameworks integrated in iOS and how they can be applied to integrate machine learning into our applications.

TOMASZ MICHAŁOWSKI

Programista z ponad 5-letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Od początku swojej kariery związany głównie (choć nie tylko!) z technologiami spod znaku Java. W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę i praktykę w szeroko pojętym świecie JavaScript, z naciskiem na popularne technologie frontend'owe. Miłośnik gór (zwłaszcza zimą), aktywnego wypoczynku i podrożowania.
.
MATEUSZ BOROWSKI

Programista z 9-letnim doświadczeniem. Team leader z 4-letnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Związany głównie z technologiami ze świata Javy i Javascript. Doświadczony w prowadzeniu dużych międzynarowodych projektów (10-25 osób) dla wielu brandów: Volvo Trucks, Renault Trucks, MACK Trucks oraz Volvo Construction Equipment. Pracuje w oparciu o metodyki zwinne - Scrum i Lean. Szkoli programistów, koordynuje pracę testerów i analityków. Wspiera wprowadzanie standardów i innowacji w Volvo Group IT (Java 8, JBoss, GIT, Dev Ops Community, Angular 2.x, Mikroserwisy). Lubi odpoczywać nad morzem, chodzić po górach, jeździć na rowerze i grać w planszowe gry strategiczne.

 


Temat: Zmiany technologiczne w projekcie - jak utrzymać jego atrakcyjność dla zespołu. Od JSF do Angulara 2+ - na przykładzie Volvo Group IT.

Opis wykładu

W jaki sposób zarządzać zmianami technologicznymi w dużym projekcie w środowisku korporacyjnym, aby zespół nadal czerpał przyjemność z pracy? Na przykładzie jednego z projektów Volvo Group IT omówiony zostanie sposób wprowadzania nowych technologii: od aspektu formalnego i związanymi z nim trudnościami aż po techniczny przykład rozwiązania, migracji JSF - Angular 2+.

    

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku