Novial

InfoMEET Kraków 25 lutego 2017 Kraków

Hotel Holiday Inn

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody 
Dla pierwszych 100 os vouchery na paintball (każdy na 10 osób o wartości 350zł) od INTERSKILLS
5 kuponów (każdy na kwotę 100 PLN) od STRZELNICY KRAKÓW
6 dwuosobowych biletów od teatru BARBAKAH
3 dwuosobowe zaproszenia od FILHARMONII 
7 voucherów (każdy dla 2-4os) na 1h  gry w squasha lub badmintona w wybranym obiekcie w wybranych godzinach od SQUASH4YOU 
1 vouchery o wartości 120 zł  i 2 vouchery o wartości 50 zł od ENIGMA RESCUE 
2 vouchery prezentowy dla 2 osób od GAMESCAPE 
3 vouchery od EXITROOM


Zapraszamy do rejestracji 

Lokalizacja

Holiday Inn
Ul Wielopole 4,
31-072 Kraków

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty
11:30 – 13:00
Damian Widera - Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce
13:10 – 14:40
Paweł Dyrek - SCRUM w praktyce

 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa             
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Damian Widera - Analiza danych - dlaczego warto uczyć się R
Sala B Michał Dziadkowiec - iOS Architecture Patterns
Sala C Piotr Nabielec - jak skutecznie "dowozić" swoje projekty w praktyce?
Sala D  Józef Sokołowski - RabbitMQ na sterydach - jak zapewnić wysoką dostępność twojego klastra
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.20 Prezentacja firm uczestniczących (10:30 NOKIA, 10:50 G2A)
11.10 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A Piotr Łaskawiec - Reactive Programming
Sala B Krzysztof Ożóg - Why I stopped worrying and loved PHP 
Sala C
Ryszard Dałkowski - Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem
 12.10 - 12.20 Lunch
 12.20 - 13.00 Prezentacja firm uczestniczących (12:20 GRAND PARADE, 12:30 PCMI, 12:45 ING Services Polska)
13.00 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Krzysztof Ścira - Ułatwianie pracy ze stylami CSS - wprowadzenie do SASS / SCSS
Sala B Karol Przystalski - Machine learning
Sala C Łukasz Olczyk - Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Sebastian Malaca - Refactoring na ratunek! 
 Sala B
Maciej Rybaniec - Czy REST już umarł ? - wprowadzenie do GraphQL
Sala C Zofia Barańska - Pułapki pracy w międzykulturowych zespołach
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Maciej Hryniszak - Wprowadzenie do VueJS
Sala B
Tomasz Dziuda - Jak nadążyć za światem front-endu
Sala C
Karol Maj - Zbuduj swój lean startup
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Analiza danych - dlaczego warto uczyć się R

Opis wykładu

 Zapraszam na wykład poswiecony nowemu jezykowi analizy danych biznesowych. Zaprezentuje możliwości oferowane przez jezyk R oraz pokaze jego glowne zastosowania

PIOTR ŁASKAWIEC

Pasjonat technologii bazujących na Java Virtual Machine. Obecnie pracuje jako architekt, opracowując oraz implementując rozwiązania dla największych instytucji finansowych na świecie. 
W projektach kładzie nacisk na kwestie wydajnościowe, jakość kodu oraz wykorzystanie narzędzi usprawniających proces tworzenia oprogramowania. Założyciel serwisu javablog.eu. Organizator JARCampu (jarcamp.pl) -  serii nieformalnych spotkań dla programistów. Autor licznych publikacji technicznych. 


Temat: Reactive Programming

Opis wykładu

 
Podczas prezentacji dowiesz się czym jest Reactive Programming i dlaczego w tak szybkim tempie zdobywa na popularności. Porozmawiamy o wymogach stawianych nowoczesnym systemom informatycznym, stale rosnących oczekiwaniach użytkowników oraz postępujących zmianach w sposobie tworzenia aplikacji. Co najważniejsze, odpowiemy sobie na pytanie czy Reactive Programming sprawdza się w praktyce, czy może jest tylko kolejnym, teoretycznym tworem mającym zastosowanie jedynie podczas prezentacji na konferencji. Nie zabraknie również odniesień do konkretnych technologii (np. RxJava), ciekawych przykładów i anegdot wprost z pierwszej linii informatycznego frontu.

RYSZARD DAŁKOWSKI

Konsultant IT2B, trener. Historycznie związany zarówno z firmami-klientami jak i z dostawcami systemów informatycznych. W latach 1996-2014 w Microsoft od marketingu, przez technikę do kierownika zespołu sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadał za strategię współpracy ze środowiskami open source i tak mu jakoś zostało. Prowadzi szkolenia i warsztaty pomagające firmom rozszerzać modele biznesowe w oparciu o chmurę obliczeniową oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i lepszego używania komputera w codziennej pracy. Fan wykorzystania usług chmury publicznej.
 

Temat: Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem

Opis wykładu

 Masz pomysł na appkę lub usługę, która podbije świat? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz kogoś, kto zapłaci za technologie potrzebne do jej stworzenia i uruchomienia? Zastanawiasz się, jak stworzyć profesjonalne środowisko pracy zespołu programistów? Musisz przygotować biznes plan i realny model biznesowy? Myślisz, jak przygotować się do spotkania z inwestorami? Chcesz zaprezentować im swoją strategię sprzedaży? Z tego spotkania wyjdziesz przygotowana (lub przygotowany) do podjęcia się tych wszystkich zadań i krok po kroku zaczniesz realizować swoją wizję.

TOMASZ DZIUDA

Front-end developer z 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Od zawsze związany z JavaScript. Miłośnik WordPressa i aktywny członek jego polskiej społeczności - współorganizator WordCamp Polska 2014 i 2015 oraz organizator WordUp Łódź. Obecnie freelancer, zaangażowany w startupy, które skupiają się na ułatwianiu procesu zarządzania stronami internetowymi.
 


Temat: Jak nadążyć za światem front-endu

Opis wykładu

 
W ostatnich latach technologie webowe zaczęły rozwijać się w niespotykanym dotychczas tempie. Zawsze starałem się być na bieżąco w temacie branżowych nowości, jednak ostatnie lata pokazały, że trzeba w tym celu zmienić swoje nawyki oraz sposoby nauki nowych technologii. W tej prezentacji chciałbym zaprezentować swoje spostrzeżenia oraz sposoby bycia na bieżąco w świecie front-endu.

SEBASTIAN MALACA

Sebastian jest doświadczonym progamistą specjalizującym się w programowaniu i projektowaniu obiektowym oraz technikach i praktykach pozwalających tworzyć kod wysokiej jakości.
Interesuje się testowaniem, programowaniem obiektowym, inżynierią oprogramowania oraz zwinnym podejściem do wytwarzania oprogramowania.
Ponadto jest prelegentem (JDD, GeeCon, Confitura, Devoxx, etc.), blogerem oraz jednym z autorów na blogach dotyczących programowania (DZone, JavaCodeGeeks).

 

Temat: Refactoring na ratunek! 

Opis wykładu

Kiedy kod aplikacji staje się złożony i skomplikowany, kiedy projekt trwa już kilka lat i nadal się rozwija, kiedy niektórzy jego autorzy już dawno odeszli... możesz poczuć strach przed refaktoryzacją.

Niepotrzebnie! Są techniki i sposoby, które pomoga Ci zrefaktoryzować kod i zostawić go w lepszym stanie niż gdy go widziałeś po raz pierwszy. 

ŁUKASZ OLCZYK

Konsultant biznesowy, z ponad dekadą doświadczenia w zarządzaniu IT. Pracował z osobami i zespołami w wielu organizacjach z różnych gałęzi przemysłu, pomagając im skorzystać z najnowszych metodyk i podejść. Po dogłębnym zrozumieniu pracy marketingu i sprzedaży, nauczył się dostarczać wartość klientowi na każdym kroku współpracy. Preferuje zastosowanie podejścia lean nad ślepe podążanie za tzw. zdrowym rozsądkiem. Po mieszkaniu w siedemnastu różnych lokacjach w Europie, zdecydował się zamieszkać na stałe we Wrocławiu. Jako pasjonat motoryzacji uważa, że bieganie jest głupie - co wyjaśnia, dlaczego łatwo spotkać go gdzieś na szlaku kilka wczesnych poranków tygodniowo.

 

Temat: Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci

Opis wykładu

 Agile. Największa świętość dzisiejszego zarządzania projektami. Idealna pod każdym względem, bo jak się o niej czyta, zdecydowanie ma sens. Modna tak bardzo, że niemal wstyd przyznać się, że pracuje się inaczej. Tymczasem, często znienawidzona przez klientów. Dlaczego? Bo zadziwiająco łatwo skupić się na najmniej istotnym z tematów. Łukasz opowie o tym, jak znaleźć ten właściwy.

PIOTR NABIELEC

kochający mąż, zaangażowany trener, miłośnik prostych i praktycznych rozwiązań, ceniący ludzką różnorodność bloger. Na stronie http://Produktywni.pl  pokazuje jak być produktywnym w rytmie slow. Uwielbia pomagać ludziom realizować marzenia oraz wprowadzać pozytywną energię i pasję do ich projektów. Autor kursu http://ProduktywnoscKrokPoKroku.pl, który pomógł już 250 osobom uporządkować ich cele i zadania.


Temat: Jak skutecznie "dowozić" swoje projekty w praktyce?

Opis wykładu

 
Tylko mała garstka ludzi systematycznie planuje i dowozi swoje najważniejsze projekty. Dlaczego tak się dzieje? Co możemy z tym zrobić? Jak się zorganizować nie tracąc na to zbyt dużo czasu? W trakcie prezentacji, na podstawie doświadczeń z prowadzonych szkoleń i programów online, opowiem o tym, jak możemy podejść do prowadzonych przez nas projektów w pracy i w życiu prywatnym oraz jakich narzędzi warto używać, żeby się w tym chaosie nie zgubić

MACIEJ HRYNISZAK

Maciej Hryniszak a passionate software developer with more than 20 years of experience in creating and maintaining several key software 
 
 
 
 


 

Temat: Wprowadzenie do VueJS

Opis wykładu

 

Angular, React, Knockdown, Backbone - jest wiele frameworków na rynku, które mają bardzo dobrze rozwinięte community programistów. Większość z nich ma korzenie w starszych przeglądarkach przez co są one mniej czytelne i zmuszają często do nienaturalnych konstrukcji językowych aby uzyskać proste rozwiązania.
VueJS jest inny. VueJS odcina się od przeglądarek IE9 oraz starszych i wykorzystując zaawansowane właściwości nowoczesnych silników JavaScript i EcmaScript pozwala efektywnie i czytelnie tworzyć nowoczesne interfacey użytkownika.

 

KRZYSZTOF ŚCIRA

 Krzysztof Ścira, w branży znany jako Procek - front-end developer z wieloletnim doświadczeniem. Prezes spółki desi9n.pl - firmy zajmującej się tworzeniem hybrydowych aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz dedykowanych rozwiązań webowych. Wielokrotny prelegent na konferencjach i wydarzeniach programowania urządzeń mobilnych, spotkaniach starupowych i eventach studenckich. Trener programowania: Cordova / Phonegap, HTML5, CSS3, AngularJS w firmie SAGES. W wolnych chwilach pasjonat boksu olimpijskiego.

 

Temat: Ułatwianie pracy ze stylami CSS - wprowadzenie do SASS / SCSS

Opis wykładu

 Preprocesory CSS są obecne na rynku już od kilku dobrych lat, ale czy wiesz jakie dają możliwości? Czy warto stosować Compass, node-sass, a może coś jeszcze innego? Jakie problemy można dzięki nim rozwiązać oraz w jakie pułapki można wpaść stosując SASSa? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof w krótkim wprowadzeniu do tematu SASS / SCSS

ZOFIA BARAŃSKA

Blackbird - manager, podróżnik, coach i trener
Od lat współpracuję z liderami, managerami i dyrektorami międzynarodowych korporacji w zakresie skutecznej komunikacji biznesowej w języku angielskim. Do swoich największych sukcesów zaliczam zbudowanie od zera rentownej linii biznesowej pod istniejącą marką edukacyjną. Jako certyfikowany coach i terapeuta Ayurvedy pomagam moim klientom w zrównoważonym rozwoju i osiąganiu celów bez względu na to czy jest to firmowa drabina czy własny biznes. 
Na co dzień wspieram również młodych przedsiębiorców, przez 2 lata prowadząc szkolenia dla StartUP-ów w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości a obecnie jako mentor w ramach programu YOUTH BUSINESS POLAND.
Jako podróżnik samotnie przemierzałam takie kraje jak Bangladesz, Indie, Kirgistan czy Ekwador i często na piechotę zdobywałam wiedzę na temat zdrowia, skutecznej komunikacji czy osiągania celów.  
Inspirują mnie ludzie biznesu tacy jak Jack Welsh, Muhammad Yunus czy Bill Gore i podróżnicy tacy jak Marek Kamiński czy Ernest Schackleton. Każdy z nich zadawał ważne pytania i budował markę przywództwa nie w oparciu o sprawdzone modele ale o własne doświadczenie, wszyscy myśleli systemowo, doceniali wartość skutecznej komunikacji i tworzyli wartość dla siebie i innych. 
 

Temat: Pułapki pracy w międzykulturowych zespołach 

Opis wykładu

 

Rzeczywistość firm IT to dziś praca w międzykulturowych zespołach. Często są to zespoły wirtualne, których członkowie są w dodatku rozsiani po całym świecie. Komunikacja przypomina dialog między mieszkańcami dwóch bardzo odległych światów. 
Co sprawia, że czasem trudno jest się dogadać w międzykulturowych zespołach? Na co zwrócić uwagę? Co decyduje o skutecznej komunikacji w takich zespołach?  Co możesz zrobić jako lider, gdy czujesz, że różnice kulturowe są przyczyną tarć w zespole albo niskiej efektywności?  
Zapraszam na  40 minut teorii i praktyki. Porozmawiamy o Waszych doświadczeniach w pracy z kolegami z Indii, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii i innych krajów. 
 
Napisz do mnie i podziel się swoim wyzwaniem! 

Tym razem zapraszam Was do małego eksperymentu – jeśli macie konkretny case cross-kulturowego wyzwania, który chcielibyście rozwiązać napiszcie do mnie na adres zofia@hello-blackbird.com
Do zobaczenia w Krakowie!

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce

Opis warsztatu

 

Zapraszam na warsztat poświęcony Microsoft Azure Data Lake oraz językowi USQL, czyli nowej usłudze oferującej w zasadzie nieograniczone możliwości analizy danych, a skierowanej zarówno dla programistów, jak i dla analityków oraz naukowców.
W trakcie sesji chciałbym pokazać, w jaki sposób można szybko i sprawnie wykonać analizę danych używając nowego jeżyka USQL, który łączy w sobie zalety tradycyjnego  programowanie C# oraz TSQL

KAROL MAJ

Współwłaściciel ​i Wiceprezes American Systems Sp. z o.o. firmy inżynierii oprogramowania notowanej w rankingu TOP200 największych firm informatycznych w Polsce, która od 2008 roku zrealizowała projekty o wartości ponad 100 MLN PLN. 

Od 12 lat projektuje, zarządza i wdraża nowe rozwiązania informatyczne. Zarządzał jednym z największych projektów informatyczno-edukacyjnych w Polsce. Posiada szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań dla biznesu i edukacji. 

Specjalizuje się w zarządzaniu startupami, stosowania metod lean oraz growth hacker marketingu.


Temat: Zbuduj swój lean startup

Opis wykładu

Dowiesz się w jaki sposób możesz zbudować produkt MVP i skutecznie badać go na wczesnym rynku.
Pokażę Ci narzędzia jakie stosujemy aby systematyzować informacje zwrotne od naszych klientów.
Poznasz kroki tworzenia prototypu, wykonywania zwrotu oraz elementy księgowości innowacyjnej.

KRZYSZTOF OŹÓG

Krzysztof jest absolwentem krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, gdzie odebrał wykształcenie z zakresu informatyki oraz filozofii. 
Z językiem programowania PHP i tworzeniem aplikacji webowych związany od 2007 roku. Od początku jego kariery zależy mu na tworzeniu dobrej jakości kodu, a przy tym edukuje z tego zakresu początkujących i zaawansowanych programistów. 
W 2013 dołączył do grupy specjalistów, która przerodziła się w Codesushi. Od początku współpracy objął stanowisko lidera technicznego, który przede wszystkim dba o jakość kodu, swojego i innych członków zespołu. 
Krzysztof brał udział w dziesiątkach projektów wykonywanych przede wszystkim dla klientów z zagranicy, w tym z USA i Nowej Zelandii.Warto nadmienić że, jakość kodu stworzonego przez zespół którym kieruje została potwierdzona przez zewnętrzne audyty wykonane przez klientów Codesushi. 
 

Temat: Why I stopped worrying and loved PHP

Opis wykładu

 

Chyba wszyscy w świecie IT słyszeli najkrótszy dowcip programistyczny: Programista PHP. W tym wystąpieniu chciałbym udowodnić, że PHP to nie żart, a całkiem fajny język oraz ciekawa ścieżka zawodowa. 
1. Czym jest Symfony 2/3
2. Dlaczego lata 2006 - 2011 były koszmarem dla PHP
3. Dlaczego warto zainwestować swój czas w PHP
4. Nowoczesny PHP na przykładzie Symfony

 

MACIEJ RYBANIEC

Od kilku lat związany głównie ze światem Front-end'u. Pasjonat nowych technologii oraz rozwiązań typu open source - zwłaszcza tych związanych z Facebook'iem. Uwielbia dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami. W wolnych chwilach poświęca się muzyce oraz pracy nad własnymi projektami.
  


 

Temat: Czy REST już umarł ? - wprowadzenie do GraphQL

Opis wykładu

GraphQL zdobywa na świecie coraz większą popularność, ale czy faktycznie jest technologią wartą uwagi? W mojej prezentacji chciałbym przedstawić własne doświadczenia związane z wykorzystaniem GraphQL'a, a także omówić jego zalety i możliwości w oparciu o język JavaScript.

DR KAROL PRZYSTALSKI

CTO and founder of Codete. Obtained PhD degree in Computer Science at Institute of Fundamental Technological Research, Polish Academy of Sciences. Research assistant at Jagiellonian University in Cracow. Leading and mentoring teams across Codete. Built a research lab in Codete that is working on machine learning methods and big data solutions. Specialising in pattern recognition and HDP implementation.
  


 

Temat: Machine learning

Opis wykładu

High-level machine learning explained for anyone who doesn't have experience with it. Additionally, the topics are discussed that are highly connected with machine learning, such like: data scientists and big data. Job market overview of data scientists is introduced. As a conclusion, few further machine learning challenges are shown.

PAWEŁ DYREK

Project manager w firmie Codete. Od wielu lat realizuje międzynarodowe projekty, korzystając z najnowszych technologii i narzędzi. Doświadczony programista PHP, fan Symfony i entuzjasta metodologii Agile (Scrum i Kanban). Chętnie dzieli się swoją wiedzą techniczną i algorytmiczną oraz doświadczeniem w zarządzaniu projektami
 
 

 

Temat: SCRUM w praktyce

Opis wykładu

Serdecznie zapraszam na warsztaty poświęcone metodologii AGILE Scrum. Postaram się na nich przedstawić założenia i podstawy tej metodologii na przykładowym projekcie. Spróbujemy także rozwiązać kilka problemów ktore występują przy codziennym jej stosowaniu.

MICHAŁ DZIADKOWIEC

Michał jest iOS developerem od 2008 roku. Od tego czasu popełnił kilka większych projektów programistycznych, głównie dla zagranicznych spółek. Obecnie, działając z własnym zespołem artisans.io spełnia się w roli architekta oprogramowania, przekuwając pomysły biznesowe w użyteczne aplikacje.

Ponadto koordynuje warsztaty z cyklu Stacja.it w Krakowie oraz prowadzi szkolenia z zakresu programowania na każdym poziomie zaawansowania. Do tej pory przeszkolił ponad 400 programistów w całej Polsce.Temat: iOS Architecture Patterns

Opis wykładu

 

Podczas prelekcji zostaną przedstawione popularne metody budowania aplikacji iOS zaczynając od tych podstawowych a na tych najbardziej zaawansowanych kończąc. Omawione zostaną architektury aplikacji iOS, ich założenia, plusy, minusy oraz problemy z którymi spotyka się każdy developer aplikacji iOS na każdym poziomie zaawansowania

JÓZEF SOKOŁOWSKI

Backend developer z 5-letnim doświadczeniem. Karierę zawodową zaczynał programując w Pythonie, obecnie miłośnik JavaScriptu. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu systemów o dostępności na poziomie 99.99%.
 
Temat: RabbitMQ na sterydach - jak zapewnić wysoką dostępność twojego klastra

Opis wykładu

 

Wraz z popularyzacją mikroserwisów na znaczeniu zyskały różnorakie systemy pośredniczące w wymianie wiadomości. Od lat RabbitMQ jest jedną z najpopularniejszych technologii w tej kategorii, także dzięki temu, że mimo wielkich możliwości jakie daje, jego podstawy są bardzo proste do opanowania. Jednak kluczem do sukcesu w wykorzystaniu każdej technologii, jest opanowanie nie tylko jej podstaw, ale także zaawansowanych mechanizmów. Podczas prezentacji omówię zagadnienia wykraczające poza pierwsze kroki z tą technologią, opowiem jak zapewnić wysoką dostępność i wydajność klastrów RabbitMQ, oraz jakich błędów i złych praktyk się wystrzegać.
Jeśli dotąd nie miałeś styczności z RabbitMQ, przed prezentacją zapoznaj się z oficjalnym tutorialem: https://www.rabbitmq.com/getstarted.html

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku