Novial

InfoMEET Wrocław 26 listopada 2016 Wrocław

Hotel Mercure

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody m.in.:
5 darmowych wejściówek na 60 min jazdę terenową quadem w FORCIE PRZYGODY we Wrocławiu
Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma ulotkę z 50% rabatem na godzinną jazdę quadem.
2 vouchery na godzinną wyprawę quadami + 20% zniżki przy jednoczesnym noclegu w pensjonacie Pod Chmielarzem od ACTIVE TRIP
3 podwójne zaproszenia na godzinne zajęcia z instruktorem na ściance wspinaczkowej od TARNOGAJ 
6 boxów prezentowych od PREZENT MARZEŃ - obdarowany ma do wyboru jedną z atrakcji zawartych w boxie:
2 szt X AKTYWNIE
2 szt X DLA NIEGO
2 szt X DLA NIEJ
15 podwójnych zaproszeń od TEATR POLSKI
20 zaproszeń na godzinną grę w bilard od BANDA CLUB
10 voucherów na 10 min. przejazd. Dodatkowo dla każdego zarejestrowanego uczestnika konferencji 30% rabatu na pojedynczy przejazd gokartem od KART F1 
Zaproszenie na darmowy, dowolny masaż wybrany z oferty oraz kupony ze zniżką 15% i 20% od MADOI
książki od wydawnictwa PWN
3 karty upominkowe od PAN KRĘGOSŁUP

Zapraszamy do rejestracji 

Lokalizacja

Hotel Mercure
Plac Dominikański 1
50-159 Wrocław

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty


11:30 - 13:00 Damian Widera - Programowanie przy użyciu funkcji okienkowych w TSQL
13:10 - 14:40 Damian Starościc - IBM Security - QRadar presentation - MSIEM guy


 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Damian Widera - Podróże w czasie z SQL Server 2016 dla każdego
Sala B Bartłomiej Kuczyński - Magiczny Elixir - gdy boisz się programowania funkcyjnego
Sala C Dominik Pawlak - 5G - Key to the programmable world
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.20 Prezentacja firm uczestniczących (10.30 Luxoft, 10.45 NOKIA, 11.00 SoftServe, 11.15 Altimi) 
11.20 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A Michał Sadowski - Budowa i promocja marki w sieci
Sala B Tomasz Kaczmarzyk - HTTP/2 -- przyszłość WWW
Sala C
Michał Szczepanik - Kotlin let's ketchup it
 12.10 - 12.20 Lunch
 12.20 - 13.00 Prezentacja firm uczestniczących (12.20 Volvo, 12.45 INTIVE, 12.55 DataArt)
13.00 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Mariusz Gil - Go micro with microservices
Sala B Tomasz Dziuda - Statycznie czy dynamicznie?
Sala C Ryszard Dałkowski - Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Tomasz Kaczmarzyk - Test Driven Development for the win!
 Sala B
Paweł Klimczyk - Software Quality for programmer
Sala C Ewelina Malarowska - Framework komunikacji interpersonalnej 
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Michał Dziadkowiec - iOS Architecture Patterns
Sala B
Piotr Spikowski - Deadly Sins of .NET Developers
Sala C
Radosław Smogura - Continuos delivery i automatyzacja testów UI
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

MICHAŁ SADOWSKI

Założyciel i Prezes Brand24 S.A. – firmy zajmującej się monitoringiem Internetu.
Jeden z laureatów konkursu Aulery 2012 oraz Ekomersy 2012. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013.
Autor bestsellerowej książki „Rewolucja Social Media”. Programista i grafik. Bloger i komentator zjawisk związanych z Internetem.
W wolnym czasie gitarzysta w zespole Band24.


Temat: Budowa i promocja marki w sieci

Opis wykładu

 
Prezentacja dobrych praktyk oraz narzędzi pozwalających na utrzymanie wysokiego tempa wzrostu ilości klientów w Twoim biznesie.

TOMASZ KACZMARZYK

Programowanie to moja pasja. Podczas swojej kariery zawodowej uczestniczyłem w pracy nad projektami zarówno zakończonymi sukcesem, jak i będącymi totalną porażką. Większość tego co wiem, nauczyłem się z tych drugich.
Po latach pracy w różnych firmach w kilku krajach założyłem własny software house Tratif, którego celem jest dostarczanie silnych zespołów realizujących wizję naszych klientów.
Mocno wierzę w manifest Software Craftsmanship. M.in. z tego powodu zorganizowałem Boiling Frogs -- wrocławską konferencję poświęconą uniwersalnym zaganieniom inżynierii oprogramowania, takim jak np.: OOP, testowanie automatyczne, TDD i DDD.
Czasami piszę na swoim blogu (http://blog.kaczmarzyk.net). Praktykuję Test Driven Development i godzinami mogę rozmawiać o testach automatycznych i ich czytelności. Lubię dzielić się wiedzą, dlatego często organizuję szkolenia poświęcone m.in. TDD oraz warsztaty Git-Kata, podczas których udowadniam, że Git jest najważniejszym narzędziem współczesnego zespołu programistycznego i wielką pomocą w projekcie.
Lubię wierzyć, że oprogramowaniem można zmieniać świat.

Temat: Test Driven Development for the win!

Opis wykładu

 
TDD jest techniką, która sprowadza się do jednej, pozornie bardzo prostej, zasady: napisz test automatyczny przed modyfikacją kodu produkcyjnego. W praktyce programiści często napotykają problemy z wdrożeniem TDD do swojej codzienności projektowej. Podczas prelekcji pokażę praktyczny przykład zastosowania TDD oraz opowiem w jaki sposób zmienić swój sposób myślenia, tak aby Test Driven Development stało się naturalnym podejściem, które gwarantuje efektywną implmentację nawet dużych systemów.

BARTŁOMIEJ KUCZYŃSKI

Programista z wieloletnim stażem. Aktywny członek wrocławskiej grupy użytkowników Java oraz grupy programowania funkcyjnego. Prelegent na wielu konferencjach m.in. Devcrowd, 4Developers, Warjawa.
 
 


 

Temat: Magiczny Elixir - gdy boisz się programowania funkcyjnego

Opis wykładu

 

Programowanie funkcyjne napawa strachem wielu, nawet doświadczonych, programistów. Ten paradygmat ma silne umocowanie w środowisku akademickim i często wykorzystuje akademicki język. Jednak istnieją drogi, które pozwalają na bezpieczne i w miarę łatwe wejście w tę tematykę. Język Elixir jest jedną z nich. W czasie prezentacji pokażę podstawy oraz niektóre możliwości języka, przy okazji postaram się delikatnie wprowadzić w świat programowania funkcyjnego.


 


DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Podróże w czasie z SQL Server 2016 dla każdego

Opis wykładu

 

Podczas prelekcji opiszę funkcjonalność Temporal Tables oraz zastosowanie Stretch Database jako jednych z najważniejszych funkcjonalności nowego SQL Server, które są o tyle istotne, że są dostępne w każdej edycji tego produkcji, a więc mogą być w zasadzie użyte w każdym projekcie wykorzystującym bazy danych

MARIUSZ GIL

CTO, architekt, tech-lead, developer, obecnie zaangażowany w rozwój Source Ministry. Z branżą IT związany od ponad 15 lat, w tym czasie pracował m.in. dla Nextclicka, Naszej-Klasy, Gadu-Gadu, Adv.pl, a także jako konsultant w zakresie tematyki skalowalności i wydajności aplikacji internetowych. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej. Pasjonuje się tematami związanymi z analizą dużych zbiorów danych i możliwościami, jakie oferuje machine-learning. Uczestnik i prelegent na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych. Współorganizator otwartych spotkań dla developerów PHP, phpers.pl.

Temat: Go micro with microservices

Opis wykładu

 
Mikroserwisy... Nowy styl architektoniczny zorientowany na rozbicie monolitycznego kodu na szereg mniejszych aplikacji, skupionych na realizacji konkretnych aspektów biznesowych, komunikujących się ze sobą z wykorzystaniem lekkich protokołów. Mikroserwisy rozwiązują wiele problemów związanych z utrzymaniem i rozwojem monolitów, jednak równocześnie wprowadzają szereg nowych problemów, od projektowania po komunikację w środowisku produkcyjnym. Podczas tej sesji zapoznamy zarówno z konceptem architektury mikroserwisowej i oferowanymi przez nią możliwościami, sposobami implementacji mikroserwisów (w tym platformy Amazon Web Services) jak i deploymentem i utrzymaniem kodu w środowisku produkcyjnym. Dodatkowo, naszą uwagę skupimy także na występujących w tej architekturze wzorcach, rozwiązujących szereg typowych problemów projektowych.

TOMASZ DZIUDA

Front-end developer z 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Od zawsze związany z JavaScript. Miłośnik WordPressa i aktywny członek jego polskiej społeczności - współorganizator WordCamp Polska 2014 i 2015 oraz organizator WordUp Łódź. Obecnie freelancer, zaangażowany w startupy, które skupiają się na ułatwianiu procesu zarządzania stronami internetowymi.
 


Temat: Statycznie czy dynamicznie?

Opis wykładu

 
Systemy zarządzania treścią (CMS) wiele lat temu zrewolucjonizowały podejście ludzi do tworzenia stron WWW. Jednak posiadają one też swoje wady oraz często generują dodatkowe zadania dla właścicieli stron internetowych. W tej prezentacji przeanalizuję obecne możliwości tworzenia statycznych stron internetowych oraz porównam ich wady i zalety w stosunku do stron zarządzanych poprzez CMS-y.
-->

MICHAŁ DZIADKOWIEC

Michał jest iOS developerem od 2008 roku. Od tego czasu popełnił kilka większych projektów programistycznych, głównie dla zagranicznych spółek. Obecnie, działając z własnym zespołem artisans.io spełnia się w roli architekta oprogramowania, przekuwając pomysły biznesowe w użyteczne aplikacje.

Ponadto koordynuje warsztaty z cyklu Stacja.it w Krakowie oraz prowadzi szkolenia z zakresu programowania na każdym poziomie zaawansowania. Do tej pory przeszkolił ponad 400 programistów w całej Polsce.Temat: iOS Architecture Patterns

Opis wykładu

 

Podczas prelekcji zostaną przedstawione popularne metody budowania aplikacji iOS zaczynając od tych podstawowych a na tych najbardziej zaawansowanych kończąc. Omawione zostaną architektury aplikacji iOS, ich założenia, plusy, minusy oraz problemy z którymi spotyka się każdy developer aplikacji iOS na każdym poziomie zaawansowania

RYSZARD DAŁKOWSKI

Konsultant IT2B, trener. Historycznie związany zarówno z firmami-klientami jak i z dostawcami systemów informatycznych. W latach 1996-2014 w Microsoft od marketingu, przez technikę do kierownika zespołu sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadał za strategię współpracy ze środowiskami open source i tak mu jakoś zostało. Prowadzi szkolenia i warsztaty pomagające firmom rozszerzać modele biznesowe w oparciu o chmurę obliczeniową oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i lepszego używania komputera w codziennej pracy. Fan wykorzystania usług chmury publicznej.
 

Temat: Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem

Opis wykładu

 Masz pomysł na appkę lub usługę, która podbije świat? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz kogoś, kto zapłaci za technologie potrzebne do jej stworzenia i uruchomienia? Zastanawiasz się, jak stworzyć profesjonalne środowisko pracy zespołu programistów? Musisz przygotować biznes plan i realny model biznesowy? Myślisz, jak przygotować się do spotkania z inwestorami? Chcesz zaprezentować im swoją strategię sprzedaży? Z tego spotkania wyjdziesz przygotowana (lub przygotowany) do podjęcia się tych wszystkich zadań i krok po kroku zaczniesz realizować swoją wizję.

TOMASZ KACZMARZYK

Programowanie to moja pasja. Podczas swojej kariery zawodowej uczestniczyłem w pracy nad projektami zarówno zakończonymi sukcesem, jak i będącymi totalną porażką. Większość tego co wiem, nauczyłem się z tych drugich.
Po latach pracy w różnych firmach w kilku krajach założyłem własny software house Tratif, którego celem jest dostarczanie silnych zespołów realizujących wizję naszych klientów.
Mocno wierzę w manifest Software Craftsmanship. M.in. z tego powodu zorganizowałem Boiling Frogs -- wrocławską konferencję poświęconą uniwersalnym zaganieniom inżynierii oprogramowania, takim jak np.: OOP, testowanie automatyczne, TDD i DDD.
Czasami piszę na swoim blogu (http://blog.kaczmarzyk.net). Praktykuję Test Driven Development i godzinami mogę rozmawiać o testach automatycznych i ich czytelności. Lubię dzielić się wiedzą, dlatego często organizuję szkolenia poświęcone m.in. TDD oraz warsztaty Git-Kata, podczas których udowadniam, że Git jest najważniejszym narzędziem współczesnego zespołu programistycznego i wielką pomocą w projekcie.
Lubię wierzyć, że oprogramowaniem można zmieniać świat.

Temat: HTTP/2 -- przyszłość WWW

Opis wykładu

 
Dobry programista wie _jak_ coś działa. Wybitny programista wie _dlaczego_ coś działa tak a nie inaczej. Protokół HTTP jest powszechnie używanym standardem. HTTP/1.1 w obecnej postaci był używany od ponad 15 lat. Przyszedł czas na zmiany. HTTP/2 jest jego następcą mającym sprostać wymaganiom współczesnej sieci WWW. Dlaczego potrzebna jest nowa wersja? Jakie zmiany wprowadza? Jaki ma wpływ na stosowane dotąd wzorce optymalizacji ładowania strony? Czy HTTP/2 zmieni tylko WWW? Na te pytania postaram się odpowiedzieć podczas swojej prelekcji.

PAWEŁ KLIMCZYK

Doświadczony programista związany z językiem C# od początku istnienia platformy .NET. Jest miłośnikiem i pasjonatem nowych technologii.
Prowadzi firmę informatyczną GEMOTIAL wytwarzającą oprogramowanie na użytek własny jak i zlecony. Ponadto udziela się aktywnie w polskim świecie .NET. Ma swój blog pod adresem http://blog.klimczyk.pl. Jest również założycielem i administratorem grupy .NET Developers Poland na Facebooku.


 

Temat: Software Quality for programmer

Opis wykładu

 

Celem prezentacji jest przedstawienie czym jest i jak należy rozumieć jakość kodu. Odpowiem na pytania dlaczego jakość jest ważna i w jaki sposób zapewnić pożądany stopień jakości.
Sesja zostanie zaprezentowana z przykładami ze świata .NET 


EWELINA MALAROWSKA

Moja przygoda zawodowa rozpoczęła się w Grupie Pracuj (pracuj.pl), gdzie wdrażanie nowych adeptów firmy stało się wyzwaniem przynoszącym największą satysfakcję. Tworząc plany rozwoju, dobierając odpowiednich trenerów i tematy szkoleń miałam ogromną przyjemność obserwować jak podnoszący  swoje umiejętności i kompetencje pracownicy przyczyniali się do rozwoju całej organizacji. Swoimi doświadczeniami w rekrutacji i rozwoju dzieliłam się na szeregu konferencji, w szczególności poświęconym branży IT.
 
Jako trener pomagam budować komunikację w zespołach, czego efektem jest ich lepsza współpraca, zrozumienie siebie nawzajem i lepsza realizacja projektów. Dodatkowo uczę ludzi jak zrozumieć swoją komunikację i styl pracy, co przekłada się na to, że lepiej budują relacje i realizują się w pracy.


Temat: Framework komunikacji interpersonalnej 

Opis wykładu

 
Wiesz już, że każdy z nas jest inny i jeden komunikat jest zrozumiany na tyle sposobów, ile osób go otrzymało? Czy wiesz jak zwracać się do swojego kolegi z zespołu lub szefa by uzyskać jak najlepsze zrozumienie i osiągnąć swój cel?
Potrafisz zareagować na każdy konflikt w zespole?
Na wykładzie przekonasz się jak ważna jest właściwa komunikacja z różnymi typami rozmówców. Otrzymasz właściwy zestaw wskazówek, które wzmocnią Twoją wiedzę o drugim człowieku i znacznie podniosą umiejętności personalne. Od teraz rozmowy z analitykami, strategami, wizjonerami i doradcami będą łatwiejsze i co zdecydowanie najważniejsze – jeszcze bardziej efektywne.
 
Kłopoty w komunikacji? Nigdy więcej! Od dzisiaj będziesz wiedział jak pisać maile, jak zachować się na spotkaniu i jak prowadzić prezentację. I co najważniejsze – wciąż pozostaniesz sobą! Rozmawianie z ludźmi nigdy nie było łatwe. Po tym wykładzie jednak zyskasz pewność siebie i odkryjesz jak wiele kolorów kryje w sobie ludzka osobowość.
 
Zapraszam do wspaniałej przygody, po której komunikacja z innymi ludźmi już nigdy nie będzie tak…nuda jak wcześniej.

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Programowanie przy użyciu funkcji okienkowych w T-SQL

Opis warsztatu

 

Zapraszam na warsztaty poświęcone efektywnemu wykorzystaniu funkcji okienkowych w programowaniu baz danych.  
Funkcje okienkowe otwierają zupełnie nowe możliwości programowania zapytań T-SQL. Warto zapoznać się z ich odpowiednim wykorzystaniem

DAMIAN STAROŚCIC

Security Operations Center (SOC) Manager w IBM Client Innovation Center.
Odpowiedzialny za szeroki aspekt funkcjonowania globalnego zespołu analitycznego Managed SIEM. Skoncentrowany przede wszystkim, ale nie tylko, na ludziach, procesach i technologii.  Skutecznie zarządza projektami zarówno w mniejszych firmach oraz dużych środowiskach międzynarodowych. Absolwent Administracji Publicznej, Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Informatyki Stosowanej. Kompetencje potwierdzone 9 letnim doświadczeniem oraz certyfikatami CISSP, ComTIA S+, ITIL i Project Management.
 


 

Temat: IBM Security - QRadar presentation - MSIEM guy

Opis warsztatu

 

"IBM QRadar SIEM - Security Information & Events Management" – sesja dla osób zainteresowanych rozwiązaniami klasy MSIEM. Jej celem jest przybliżenie i wyjaśnienie jak działa IBM QRadar, omówienie funkcjonalności, komponentów i architektury tego rozwiązania oraz przybliżenie zagadnień zwiazanych z analizą potencjalnych incydentów bezpieczeństwa w oparciu o dane gromadzone przez IBM QRadar".
 


RADOSŁAW SMOGURA

Developer pasjonat. Z branżą IT komercyjnie związany od 11 lat, w tym czasie uczestniczył w wielu projektach dla sektora TelCo, public, oraz media & entertainment. Interesuje się zagadnieniami związanymi z budową wysoce wydajnych i skalowalnych rozwiązań, automatyzacją procesu tworzenia oprogramowania w oparciu o Java i NodeJS. Niekomercyjnie pasjonuje się konstrukcją i budową kompilatorów oraz maszyn wirtualnych.
 


 

Temat: Continuos delivery i automatyzacja testów UI

Opis warsztatu

 

Automatyzacja testów jest jednym z kluczowych elementów szybkiego i zwinnego dostarczenia oprogramowania, oraz redukcji ilości błędów. W przypadku UI, konieczna jest symulacja interakcji pomiędzy użytkownikiem a aplikacją uruchamianą w oknie przeglądarki, co wydawać by się mogło wymaga komputera wyposażonego w monitor i interfejs graficzny, jednak w praktyce nie jest to konieczne. Tematem tego w wykładu jest przedstawienie praktycznego rozwiązania, rozwiązania headless, wpiętego w Jenkins-owy build pipeline, rozwiązujący wspomniane przeszkody.
 


PIOTR SPIKOWSKI

Piotr is a software developer and a software architect working at Volvo Group IT. He’s almost 20 years’ experience in the software industry. He started with C, C++ but his biggest love is with no doubt the .NET Platform. He was working with various types of systems and applications including web, desktop and embedded. From the beginning of his career he is dedicated to Microsoft-delivered technologies.


Temat: Deadly Sins of .NET Developers

Opis wykładu

 
.NET is a large platform on which millions of developers create their solutions every day. Modern, fast, multi-language are only a few words which may come to your mind these days. You grab the latest library, check documentation, requirements and write your code. You aim for perfection but… are you absolutely sure that you have escaped from the ghosts of the past trying to sneak into your implementation?
In this session, we’d like to present some of the mistakes and anti-patterns made by .NET developers which we hope will not haunt you. We will show some common categories of mistakes found in real and large-scale applications which can be classified as .NET deadly sins. Those sins can be code, design or even architecture related. For every sin redemption should be available, thus we will also present possible solutions and ways allowing you to avoid and not to repeat those sins.
Join us to get inspired how to improve your code quality!

MICHAŁ SZCZEPANIK

Badacz, projektant, programista, z doświadczeniem w pracy z prawie wszystkimi mobilnymi technologiami. Koncentruje się na bezpiecznych i pięknych rozwiązaniach. Założyciel Meet.mobile - grupy developerów technologii mobilnych. Obecnie lider zespołu programistów w firmie intive.
 Temat: Kotlin let's ketchup it

Opis wykładu

 
Niektóre rzeczy trzeba dobrze przyprawić żeby były lepsze ... tak samo jest z pisaniem aplikacji na Androida. Jako programiści zaczynamy mieć czasami dość Javy i chcielibyśmy się przerzucić na coś lepszego i czytelniejszego. Takim rozwiązaniem może okazać się Kotlin. O zaletach języka i o tym jak może ułatwić pracę z Androidem dowiecie się podczas tego wykładu.

DOMINIK PAWLAK

Programista z pasją. Aktualnie spędza więcej czasu nad kierowaniem zespołem, organizacją eventów niż nad programowaniem. Mimo to podąża za trendami i dostrzega, jak ważna jest wymiana wiedzy.
 
 
 


Temat: 5G - Key to the programmable world 

Opis wykładu

 
Wkrótce

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku