Novial

InfoMEET Kraków 02 kwietnia 2016 Kraków

Hotel Sheraton

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody m.in.
4 vouchery o wartości 150 zł każdy od LOCKED UP
bilety od teatru BARBAKAH
2 vouchery na bowling oraz 5 voucherów na bilard od PROMINENT 
Cardboardy od HAPPY VR
5 podwójnych voucherów od ROYAL KRAKÓW GOLF & COUNTRY CLUB
zaproszenia od FILHARMONII 
vouchery od INTERSKILLS

Zapraszamy do rejestracji 
 
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Lokalizacja

Sheraton
ul. Powiśle 7
31-101 Kraków

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty
11:30 - 13:00 Piotr Nabielec - Poćwiczmy dobrą organizację czasu


 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Damian Widera - Przyszłość analizy danych - Azure Data Lake w praktyce
Sala B Piotr Nabielec - Jak mądrze stawiać cele i konsekwentnie do nich dążyć
Sala C Kacper Łukawski - Przewidywanie zachowania użytkowników w celu redukcji opóźnień
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.10 Prezentacja firm uczestniczących (10:30 Cisco, 10:40 Alior Bank, 10:50 ING Services)
11.10 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A Dziadkowiec Michał - Od pomysłu do projektu- przydatne narzędzia i dobre praktyki w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych
Sala B Mariusz Gil - Time-series databases
Sala C
Piotr Bucki - Jak zarabiać dużo, czyli jak być profesjonalistą
 12.10 - 12.20 Przerwa
 12.20 - 13.00 Prezentacja firm uczestniczących  (12:20 Antal, 12:30 J-labs, 12:40 EUVIC)
13.00 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Krzysztof Ścira - Wszystko czego NIE nauczą Cię na egzaminie na prawno jazdy - sposoby wymiany danych w hybrydowych aplikacjach mobilnych
Sala B Zosia Barańska - Magiczna deseczka – o roli emocji i przekonań w pokonywaniu trudności
Sala C Maciej Malarz - Project Delivery
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Krzysztof Cudak - W jaki sposób skutecznie chronić biznes przed atakami hakerskimi?
 Sala B
Kamil Stopa i Jakub Polak - Techniki wymiany informacji Cisco Unified Communications - czyli jak internet zmienia zwykłą telefonię 
Sala C Karolina Giza - Headhunter = Career Partner
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Matt Harasymczuk - Continuous Integration and Delivery Pipeline
Sala B
Karol Maj - Zbuduj swój lean startup
Sala C
Krzysztof Podobiński - VMware vSphere  storage metro cluster – czyli zabawki dużych chłopców
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

MARIUSZ GIL

CTO, architekt, tech-lead, developer, obecnie zaangażowany w rozwój Source Ministry. Z branżą IT związany od ponad 15 lat, w tym czasie pracował m.in. dla Nextclicka, Naszej-Klasy, Gadu-Gadu, Adv.pl, a także jako konsultant w zakresie tematyki skalowalności i wydajności aplikacji internetowych. Interesuje się m.in. zagadnieniami związanymi z budową skalowalnych i wydajnych rozwiązań webowych, zarówno od strony architektury aplikacji jak i infrastruktury serwerowej. Pasjonuje się tematami związanymi z analizą dużych zbiorów danych i możliwościami, jakie oferuje machine-learning. Uczestnik i prelegent na wielu konferencjach i spotkaniach branżowych. Współorganizator otwartych spotkań dla developerów PHP, phpers.pl.

Temat: Time-series databases

Opis wykładu

 
Proces implementacji systemu IT nie kończy się na zatwierdzeniu zmian w repozytorium i wydaniu kodu na serwery produkcyjne. W tym miejscu zaczyna się jego nowy etap, obserwacji zachowania aplikacji w realnym środowisku, zbierania i analizowania wszelkich informacji czy też wreszcie reakcji na wykryte problemy. Od niskopoziomowych danych systemowych o wykorzystaniu CPI czy karty sieciowej, przez informacje o procesach wewnątrz aplikacji po wskaźniki biznesowe PKI, każdy fragment informacji się liczy. Wykorzystując dedykowane silniki dla danych typu time-series każdy zespół w projekcie może otrzymać dashboardy z kluczowymi informacjami, planowanie zasobów staje się łatwiejsze, możliwe jest również wykrywanie różnego rodzaju anomalii w zachowaniu całego systemu. Podczas tej sesji zapoznasz się z kluczowymi konceptami związane z gromadzeniem i przetwarzaniem danych metrycznych, a także z dostępnymi stosami technologicznymi. Nauczysz się jak identyfikować, tworzyć i używać kluczowych metryk dla twojej aplikacji, by mieć pewność, że zachowuje się on zgodnie z oczekiwaniami.

MICHAŁ DZIADKOWIEC

Michał jest iOS developerem od 2008 roku. Od tego czasu popełnił kilka większych projektów programistycznych, głównie dla zagranicznych spółek. Obecnie, działając z własnym zespołem artisans.io spełnia się w roli architekta oprogramowania, przekuwając pomysły biznesowe w użyteczne aplikacje.

Ponadto koordynuje warsztaty z cyklu Stacja.it w Krakowie oraz prowadzi szkolenia z zakresu programowania na każdym poziomie zaawansowania. Do tej pory przeszkolił ponad 400 programistów w całej Polsce.Temat: Od pomysłu do projektu- przydatne narzędzia i dobre praktyki w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych

Opis wykładu

 

Chcesz stworzyć własną aplikację mobilną? Masz już świetny pomysł, który zrewolucjonizuje rynek, połączy ze sobą nieznajomych, pomoże znaleźć miejsce noclegowe czy niedrogą restaurację z wyśmienitym jedzeniem, ale nie wiesz, co dalej? Udać się do agencji reklamowej? Czy może poprosić znajomego programistę o pomoc? Podczas krótkiej prezentacji opowiem o tym, jak powinien wyglądać proces projektowy oraz jak teoria projektowania przekłada się na praktyczne działania.

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Przyszłość analizy danych - Azure Data Lake w praktyce

Opis wykładu

 

Zapraszam na sesję poświęconą Microsoft Azure Data Lake, czyli nowej usłudze oferującej w zasadzie nieograniczone możliwości analizy danych, a skierowanej zarówno dla programistów, jak i dla analityków oraz naukowców.
W trakcie sesji chciałbym pokazać, w jaki sposób można szybko i sprawnie wykonać analizę danych używając nowego jeżyka USQL, który łączy w sobie zalety tradycyjnego  programowanie C# oraz TSQL

PIOTR NABIELEC

Wspieram ludzi, zespoły i firmy w rozwoju kompetencji miękkich w IT - pod sztandarem Produktywni.pl.

Jestem trenerem z ponad 10 letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach IT, gdzie pracowałem jako programista, Scrum Master, menedżer i Agile Coach.
Specjalizuję się w szkoleniach i projektach rozwijających kompetencje miękkie, szczególnie w IT: zarządzanie czasem, efektywność, komunikacja interpersonalna, dzielenie się wiedzą.
Współpracowałem i prowadziłem szkolenia dla takich marek jak Motorola, Comarch, PZU, czy Sabre.Temat: Jak mądrze stawiać cele i konsekwentnie do nich dążyć

Opis wykładu

 
Większość ludzi jest zaangażowana w mnóstwo aktywności i bardzo zajęta. Ale czy bardzo efektywna? Czy osiągamy efekty proporcjonalne do włożonego wysiłku?
W dzisiejszych czasach sztuka stawiania sobie celów i konsekwentnego do nich dążenia jest kluczowa. Opowiem o paru technikach i narzędziach, których można użyć, by być mniej zajętym, a więcej osiągać.

KRZYSZTOF ŚCIRA

 Krzysztof Ścira, w branży znany jako Procek - front-end developer z wieloletnim doświadczeniem. Prezes spółki desi9n.pl - firmy zajmującej się tworzeniem hybrydowych aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz dedykowanych rozwiązań webowych. Wielokrotny prelegent na konferencjach i wydarzeniach programowania urządzeń mobilnych, spotkaniach starupowych i eventach studenckich. Trener programowania: Cordova / Phonegap, HTML5, CSS3, AngularJS w firmie SAGES. W wolnych chwilach pasjonat boksu olimpijskiego.

 

Temat: Wszystko czego NIE nauczą Cię na egzaminie na prawno jazdy - sposoby wymiany danych w hybrydowych aplikacjach mobilnych

Opis wykładu

 Prelekcja na temat różnych sposobów dostarczania, zarządzania i wymiany danych w Cordova / Phonegap - REST API, system plików, aparat, kody qr, korzystanie z różnego typu webservices, localstorage, localforage, integracje z portalami społecznościowymi i wiele, wiele innych. Na koniec prezentacji przewidziana dyskusja z uczestnikami.

ZOFIA BARAŃSKA

Progressive Partners - manager, podróżnik, coach i trener
Od lat współpracuję z liderami, managerami i dyrektorami międzynarodowych korporacji w zakresie skutecznej komunikacji biznesowej w języku angielskim. Do swoich największych sukcesów zaliczam zbudowanie od zera rentownej linii biznesowej pod istniejącą marką edukacyjną. Jako certyfikowany coach i terapeuta Ayurvedy pomagam moim klientom w zrównoważonym rozwoju i osiąganiu celów bez względu na to czy jest to firmowa drabina czy własny biznes. 

Na co dzień wspieram również młodych przedsiębiorców, przez 2 lata prowadząc szkolenia dla StartUP-ów w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości a obecnie jako mentor w ramach programu YOUTH BUSINESS POLAND.
Jako podróżnik samotnie przemierzałam takie kraje jak Bangladesz, Indie, Kirgistan czy Ekwador i często na piechotę zdobywałam wiedzę na temat zdrowia, skutecznej komunikacji czy osiągania celów.  
Inspirują mnie ludzie biznesu tacy jak Jack Welsh, Muhammad Yunus czy Bill Gore i podróżnicy tacy jak Marek Kamiński czy Ernest Schackleton. Każdy z nich zadawał ważne pytania i budował markę przywództwa nie w oparciu o sprawdzone modele ale o własne doświadczenie, wszyscy myśleli systemowo, doceniali wartość skutecznej komunikacji i tworzyli wartość dla siebie i innych. 
 

Temat: Magiczna deseczka – o roli emocji i przekonań w pokonywaniu trudności

Opis wykładu

 Nasze emocje i przekonania stanowią często największą barierę w działaniu, utrudniają osiąganie celów i przeprowadzanie zmian. Racjonalizujemy, unikamy, zaprzeczamy – nieświadomie stosujemy różne strategie, byle tylko zachować status quo. Jako liderzy zespołów często natrafiamy na nieuzasadniony opór przed zmianą. Na szczęście z emocjami i przekonaniami można pracować i sprawić, by stały się one naszym sprzymierzeńcem w drodze do celów i źródłem siły dla Twojego zespołu. Pamiętasz filmy akcji z karate w tle? Tak właśnie będzie wyglądał ten warsztat! Zapraszam na 40min inspiracji, praktyki i mocnych wrażeń. Przekonania będą pękać jak drewniane deseczki

MATT HARASYMCZUK

Matt pracując na codzień w MattAgile.com pomaga dużym i małym firmom, start-upom oraz organizacjom rządowym przy wdrażaniu procesów, zwinnych metodyk oraz dobrych programistycznych praktyk wytwarzania oprogramowania.

Jako osoba techniczna nadal programuje i uczestniczy w spotkaniach community developerskiego. Nauczył się na sobie wiele technik, metryk i metod inżynierii software'u takich jak XP, CI/CD, TDD, BDD, Code Review, Pair Programming, Clean Code i Software Craftsmanship.

Jako Software Engineer w Allegro przez kilka lat współtworzył techniczną część Agile'owej transformacji. Później jako Architektowi Procesów w Centralnym Ośrodku Informatyki przy MSWiA zostało mu powierzone pierwsze wdrożenie Agile (techniczne i biznesowe) w organizacji rządowej w Polsce.


Temat: Continuous Integration and Delivery Pipeline

Opis wykładu

 
Ekosystem Narzędzi Deweloperskich oraz process Continuous Integration/Delivery:

Systemy IT stają się coraz bardziej skomplikowane. Na szczęście mamy teraz bardzo szerokie spektrum narzędzi, które pomogą nam w procesie wytwarzania oprogramowania. Systemy do zarządzania projektami, platformy do współpracy, systemy do budowania oraz do zarządzania kodem źródłowym i jakością stały się częścią codziennej pracy. Na wykładzie przedstawię jak połączyć kropki i zbudować ekosystem narzędzi developerskich. Ponadto opowiem o GIT Flow.

PIOTR NABIELEC

Wspieram ludzi, zespoły i firmy w rozwoju kompetencji miękkich w IT - pod sztandarem Produktywni.pl.

Jestem trenerem z ponad 10 letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach IT, gdzie pracowałem jako programista, Scrum Master, menedżer i Agile Coach.
Specjalizuję się w szkoleniach i projektach rozwijających kompetencje miękkie, szczególnie w IT: zarządzanie czasem, efektywność, komunikacja interpersonalna, dzielenie się wiedzą.
Współpracowałem i prowadziłem szkolenia dla takich marek jak Motorola, Comarch, PZU, czy Sabre.Temat: Poćwiczmy dobrą organizację czasu

Opis warsztatu

 
Popracujemy nad tym, co to znaczy "być dobrze zorganizowanym". Na koniec warsztatu każdy z uczestników będzie miał jasny plan działania i parę praktycznych, sprawdzonych technik organizacji pod ręką.

KAROL MAJ

Współwłaściciel ​i Wiceprezes American Systems Sp. z o.o. firmy inżynierii oprogramowania notowanej w rankingu TOP200 największych firm informatycznych w Polsce, która od 2008 roku zrealizowała projekty o wartości ponad 100 MLN PLN. 

Od 12 lat projektuje, zarządza i wdraża nowe rozwiązania informatyczne. Zarządzał jednym z największych projektów informatyczno-edukacyjnych w Polsce. Posiada szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań dla biznesu i edukacji. 

Specjalizuje się w zarządzaniu startupami, stosowania metod lean oraz growth hacker marketingu.


Temat: Zbuduj swój lean startup

Opis wykładu

Dowiesz się w jaki sposób możesz zbudować produkt MVP i skutecznie badać go na wczesnym rynku.
Pokażę Ci narzędzia jakie stosujemy aby systematyzować informacje zwrotne od naszych klientów.
Poznasz kroki tworzenia prototypu, wykonywania zwrotu oraz elementy księgowości innowacyjnej.

KRZYSZTOF PODOBIŃSKI

 Konsultant  i trener  w firmie Capgemini. Specjalista od  Vmware, NetApp i ogólnie pojętej infrastruktury.
Na codzień zajmuję sie przygotowywaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań zwiazanych z wirtualizacją,  diagnozowaniem problemów związanych z funkjonowaniem istniejących środowisk oraz prostymi sprawami typu jak sprawić by niemożliwe stało się możliwe. W ramach oderwania sie od codziennych obowiązków prowadzi szkolnia z zakresu IT w firmie i poza nią.
Prywatnie miłośnik podróżowania na motorze oraz rekonstruktor kultury wikingów. 

Temat: VMware vSphere  storage metro cluster – czyli zabawki duzych chłopców

Opis wykładu

 

Wirtualizacja w środowisku IT zadomowiła się na dobre i większość nie potrafi się już bez niej obejść.
Coraz więcej danych jest trzymanych i przetwarzanych w „chmurach”. Ale czy wiemy co kryje się pod spodem?  Co tak naprawde sprawia, że „rzeczy” w chumrze są tak bezpieczne i (prawie)zawsze dostepne?
Podczas wykładu pokaże co to jest metro cluster, jak jest zbudowany i co własciwe nam daje. A to wszytsko w opraciu o konkretne wdrożenie operte na technologi VMware vSphere oraz EMC VPLEX.
  

 KRZYSZTOF CUDAK

IT Security Manager w ING Services Polska
 Jest odpowiedzialny za koordynowanie, wdrażanie oraz implementację systemów aktywnego monitoringu bezpieczeństwa IT dla krytycznych aplikacji bankowych. Posiada doświadczenie we współtworzeniu usług bezpieczeństwa IT. Wieloletni konsultant IT w projektach prowadzonych w Polsce, Holandii, Belgii, Indiach, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Trener IT Security w amsterdamskiej ING IT Academy oraz prelegent na konferencjach związanych z bezpieczeństwem IT. Absolwent Informatyki Politechniki Poznańskiej oraz studiów MBA prowadzonych w warszawskim IPI PAN we współpracy z Woodbury School of Business na Utah Valley University. Stażysta w Granby Island Community Center w Plymouth (UK). Posiadacz szeregu profesjonalnych certyfikatów – CEH, HP ATP, MCTS,Prince2 Practitioner, Agile, ITIL.

Temat: W jaki sposób skutecznie chronić biznes przed atakami hakerskimi?

Opis wykładu

 
Sama świadomość o istniejących lukach w systemach informatycznych oraz doraźne działania zabezpieczające poufne dane nie uchronią biznesu przed potencjalnym atakiem hakerskim.
Aktywacja usług typu penetration test, code review, vulnerability scanning czy też active assets monitoring w modelu spotify engineering culture stanowi przykład profesjonalnego podejścia do ochrony biznesu przed niepożądanymi działaniami ze strony cyber przestępców.

PIOTR BUCKI

Wiceprezes i łowca talentów w firmie j-labs. 15 lat doświadczenia zawodowego. 7 lat pracy jako developer Java, następnie technical leader i konsultant w zakresie bezpieczeństwa oraz 6 lata obserwowania branży jako CTO/wiceprezes i współwłaściciel firmy pozwalają Piotrowi doskonale wyważyć proporcje między oczekiwaniami świata technologii i biznesu. Zainteresowania zawodowe Piotra krążą wokół bezpieczeństwa systemów informatycznych – szczególnie webowych (posiadacz certyfikatu ISC2 CISSP), a prywatne – kolarstwa górskiego.

Temat: Jak zarabiać dużo, czyli jak być profesjonalistą

Opis wykładu

 
Firmy doceniają nie tylko wiedzę techniczną, ale też sposób współpracy. Te dwa elementy pozwalają pracownikowi stać się tym kluczowym dla pracodawcy, a to wprost powinno się przekładać na dobre wynagrodzenie, ciekawą pracę, czyli spełnienie zawodowe.
Podczas wykładu poruszony zostanie pełen cykl współpracy z organizacją, począwszy od procesu rekrutacji, poprzez pracę, a skończywszy na zakończeniu współpracy. Pokaże także kilka trików z rynku pracy, które pozwalają być „wartym więcej” i/lub mieć ciekawszą pracę.
To wszystko brzmi nieco HR-owo, ale tak naprawdę prezentacja jest stworzona przez inżyniera dla inżynierów.

KACPER ŁUKAWSKI

Kacper jest zaangażowany w tworzenie aplikacji internetowych od niemal dziesięciu lat, a od trzech pracuje jako software engineer w Codete. Absolwent Instytutu Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Głównie związany z programowaniem w PHP oraz Pythonie. Zainteresowany sztuczną inteligencją oraz jej zastosowaniem w analizie danych.


Temat: Time-series databases

Opis wykładu

Czas oczekiwania na otrzymanie odpowiedzi jest jednym z kluczowych czynników mających wpływ na odczucia użytkowników aplikacji internetowych. Badania pokazują korelację pomiędzy nim, a stopniem odrzucenia w przypadku sklepów internetowych. Problem ten dotyczy także urządzeń mobilnych, które nie zawsze mogą liczyć na szybkie połączenie z internetem. Prezentacja opisuje autorską metodę modelowania zachowania, w celu przewidywania następnych akcji i przeładowania treści, a przez to zmniejszenie opóźnień w dostępie do danych

KAROLINA GIZA

Konsultant Antal IT Services. Od 4 lat w branży rekrutacyjnej. Specjalizuje się w rekrutacjach dotyczących obszaru IT współpracując zarówno z największymi światowymi graczami jak i z firmami, które dopiero rozwijają swoje skrzydła na rynku technologii informatycznych. Swoimi działaniami wspiera firmy tworzące rozwiązania w sektorze bankowym, finansowym, telekomunikacyjnym oraz usług informatycznych. Realizuje projekty na stanowiska tj. Software Developer, Quality Assurance Engineer, Technical Leader, Solution Architect, Solution Consultant, Project Manager, Programme Manager w obszarach różnych języków programowania i technologii.  Poza projektami rekrutacyjnymi spełnia się jako trener wewnętrzny. Interesują ją zagadnienia związane z komunikacją i budowaniem relacji.

Temat: Headhunter = Career Partner

Opis wykładu

 
Dlaczego warto rozmawiać z rekruterami? Jaką rolę pełni Headhunter na Twojej ścieżce kariery? Kim dla Ciebie może być Konsultant ds. rekrutacji i co może wyniknąć ze współpracy z nim? Wykład ukazujący różne oblicza rekrutacji.

MACIEJ MALARZ

Programista i pasjonat. Pracuje jako Team leader w firmie Codete. Od wielu lat tworzy projekty oparte o PHP, jednocześnie udzielając się w Doctrinie jako członek zespołu odpowiedzialnego za MongoDB ODM. Fan Symfony, na Twitterze i Githubie obecny jako malarzm. Do programowania pchnięty przez gry komputerowe jednak koniec końców trafił do świata PHP w okolicach 2006 i już tam został do dnia dzisiejszego.  Prywatnie fan aktywnego spędzania czasu i wszelkiej maści sportów.


Temat: Project Delivery

Opis wykładu

 
Celem prelekcji jest omówienie najważniejszych zagrożeń związanych z realizacją projektów i sposobów na przeciwdziałanie im. Bardzo często mimo, doskonałych umiejętności programistycznych oraz zarządczych, projekty nie są realizowane zgodnie z planem, czy oczekiwaniami klientów. Źródeł problemów należy szukać tak wewnątrz zespołu, jak i w komunikacji z klientem. Po wykłądzie uczestnicy będą lepiej przygotowani do prowadzenia projektów, niezależnie od ich roli w zespole.

KAMIL STOPA

Na codzień Inżynier Wsparcia Klienta zespołu Unified Communications w Cisco TAC, po godzinach zapalony wspinacz i fan nowinek technicznych.


 
 


JAKUB POLAK


Inżynier Wsparcia Klienta w Cisco TAC - Unified Communications. Abslowent Elektroniki i Telekomunikacji na Akademiii Górniczo-Hutniczej.


 


Temat: Techniki wymiany informacji Cisco Unified Communications - czyli jak internet zmienia zwykłą telefonię

Opis wykładu

Dzisiejsze życie dynamicznie rozwijających się firm wymaga ciągłej komunikacji, współpracy i wymiany informacji z innymi osobami, pracującymi w różnych częściach kraju czy świata. Kiedy rozmowa telefoniczna to za mało, z pomocą przychodzą zaawansowane techniki pozwalające na niezwykle wydajną współpracę w wysokiej jakości audiowizualnym przekazie. Zaprezentujemy systemy komunikacyjne dzięki którym prezentacje czy szkolenia prowadzone zdalnie są świetną alternatywą, pozwalającą zaoszczędzić czas i zredukować organizacyjne zamieszanie

    

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku