Novial

InfoMEET Wrocław 05 grudnia 2015 Wrocław

Stadion Wrocław

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja IT i targi kariery.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Wiele ciekawych prelekcji
- Warsztaty
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody 
 
Zapraszamy do rejestracji 
 
MAPKA DOJAZDU:

Wjazd Bramą B od Al. Śląskiej 1.
Wejście VIP „W3” 3 piętro
Parking oznaczony nr 8 (bezpłatny)

 

Lokalizacja

Stadion Wrocław
al. Śląska 1
54-118 Wrocław

Zobacz mapę dojazdu

ProgramWARSZTATY
9:30 - 11:00 Damian Rutkiewicz - Estymacje relatywne projektów zwinnych


 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Jerzy Zientkowski - Zamień wiedzę w biznes
Sala B Piotr Grzegorczyk - O metodach strategicznego zarządzania jakością oprogramowania (Quality management in large and complex solutions)
Sala C Damian Widera - Czy wiesz, jak Twoja baza danych wyglądała pół roku temu? Efektywne zarządzanie zmianą, czyli SSDT w Visual Studio
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.10 Prezentacja firm uczestniczących (10.30 IBM, 10.50 VOLVO, 11.05 Credit Suisse)
11.20 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A
Piotr Nabielec- Jak więcej osiągać: kluczowe nawyki podnoszące produktywność
Sala B Khurram Shahzad - Orchestration using Terraform as a Docker Container
Sala C
Bartosz Lenar - Własny salon SPA (Single Page Application)
 12.10 - 12.20 Przerwa
 12.20 - 13.00 Prezentacja firm uczestniczących (12.20 SoftServe, 12.35 STX Next)
12.50 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Wojciech Paździor - Co robić, żeby nie ominął cie awans
Sala B Damian Starościc - Why setting up, managing SOC and delivering high quality security services is similar to running best in class sport club? 
Sala C Mariusz Gil - Odkrywając struktury grafowe
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Daniel Kaszuba - Zwinne zarządzanie projektami
 Sala B
Krzysztof Szumny - Docker w praktyce
Sala C Łukasz Szydło - Eksperymenty i hipotezy
14.50 - 15.00 Przerwa 
 15.00 - 15.40 Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Kamil Kozieł - Alchemia prezentacji
Sala B Krzysztof Szumny - Git dla bardziej niż początkujących
Sala C Michał Michaluk - Domain-Driven Design na przykładach
15.40 - 16.00 Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Czy wiesz, jak Twoja baza danych wyglądała pół roku temu? Efektywne zarządzanie zmianą, czyli SSDT w Visual Studio

Opis wykładu

W trakcie spotkania zaprezentuje możliwości efektywnego zarządzania projektem bazodanowym od jego początku, aż do wdrożenia. Pokażę sposoby generowania zmian w środowisku wielowersyjnym w zależności od aktualnej wersji bazy danych na serwerze 


KAMIL KOZIEŁ

Założyciel IT School i prezART oraz partner w ORA-600 i Stand-up Polska. Trener i menedżer. Ortodoksyjny zwolennik kreatywności w sztuce prezentacji, w której, dzięki współpracy z artystami, korzysta z technik zarezerwowanych dla aktorów, komików i designerów. Wykładał na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie, WSB i UE w Poznaniu. Pracował dla ponad 700 Klientów, których, jak twierdzi, kocha nad życie. Sporo zawdzięcza takim firmom jak: Unilever, Carlsberg i Eurocash. Regularnie występuje na branżowych konferencjach. Wychodzi z założenia, że najlepsze decyzje płyną z doświadczenia. Doświadczenie natomiast płynie ze złych decyzji.

Temat: Alchemia prezentacji

Opis wykładu

 
Dobra prezentacja, niczym dobry spektakl teatralny, dociera do odbiorcy na czterech poziomach. W kolejności od najważniejszego do pomijalnego są to: przekaz, narracja, warsztat sceniczny oraz oprawa.
Analizując większość konferencyjnych wystąpień, uczelnianych prezentacji lub korporacyjnych spotkań, można odnieść wrażenie, że ta hierarchia jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Prelegentom zamiast niej wręcza się czterolistną koniczynę i liścik: „Wrzuć wszystko na slajdy, a potem jakoś to będzie!”. 
W głowach widzów rodzą się pytania. Kto go wpuścił na scenę? Kiedy będzie przerwa? Czy aby na pewno wyłączyłem piekarnik?
Takich pytań nie zadaje sobie widownia na konferencjach TED. Występujący tam prelegenci wiedzą jak skupić na sobie całą uwagę. Podczas przygotowań korzystają ze wskazówek pisarzy, aktorów, komików i grafików. Jakie to wskazówki? Jak możesz ich użyć we własnych wystąpieniach? Co Abelard Giza powiedział mi na temat jego warsztatu? O tym wszystkim opowiem podczas wykładu Alchemia prezentacji. 


MICHAŁ MICHALUK

Programista Java i trener w firmie Bottega IT Solutions w zakresie Domain-Driven Design i Software Craftsmanship.
Lubi dzielić się swoją wiedzą, a jeszcze bardziej uczyć się od innych, zarówno w codziennej pracy, przy okazji spotkań wrocławskich meetup-ów, jak i w trakcie konferencji IT.
Jest przekonany, że dobre praktyki programowania oszczędzają czas i pieniądze i to nie w kategoriach długoterminowych inwestycji, a od pierwszego dnia ich stosowania.

 

Temat: Domain-Driven Design na przykładach

Opis wykładu

 

Jeśli nigdy nie spotkałeś się z Domain-Driven Design (DDD), to zapoznanie się z tą tematyką na pewno będzie dla Ciebie ciekawe i rozwijające.
Jeśli słyszałeś o DDD ale nie wiesz jak zacząć lub brakuje ci przykładów, ten wykład jest w szczególności dla Ciebie.
Kodując live w czasie wykładu zademonstruje kroki i wyzwania codziennego stosowania DDD.
Postaramy się przedyskutować elementy kluczowe dla prawidłowego wykorzystania DDD i zebrać praktyczne wskazówki jak zacząć je stosować.
Nie pominiemy architektury aplikacji oraz techniki pozyskiwania i organizowania wiedzy - elementów niezbędnej do dostarczenia oprogramowania o dużej wartości biznesowej i wysokiej jakości.

 


JERZY ZIENTKOWSKI

Mówca inpiracyjny, coach, mentor i trener. Z blisko 20letnim doświadczeniem, jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być skuteczni – i zrozumiali.
Nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu dąży do kontaktu z widownią jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznych. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce od 2011 roku. Wiceprezes stowarzyszenia, odpowiedzialny za członkostwo, strategię działań i partnerów, organizację konferencji i eventów szkoleniowych. Organizator konferencji Festiwal Inspiracji w 2012 roku w Warszawie i Spectacular Speaking w Poznaniu.


Temat: Zamień wiedzę w biznes

Opis wykładu

 
"Zamień wiedzę w biznes" jest częścią Fabryki Mów, systemu, który pozwoli
- zrozumieć, jak działa komunikacja. Zobaczysz podane w prosty sposób
definicje i metody, które zwiększą skuteczność Twojej sprzedaży w
najważniejszym miejscu, czyli w kontakcie z klientem. Te metody pozwoliły
moim klientom budzić emocje na widowniach od 50 do 2500 osób.
- dowiedzieć się, co warto mówić (a czego nie). Ale nie, nie będziemy
rozmawiali o tych duperelach, o których mówią wszyscy. Pokażę Ci
systemy budowania prezentacji, dzięki którym będziesz dokładnie
wiedział, czego chce Twoja widownia. Dowiesz się też, czego potrzebuje
– a to najsilniejsza broń w sprzedaży.
- zobaczyć, jak używając metod Fabryki Mów możesz rozwijać własny
biznes. W odróżnieniu od wielu „guru” internetu nie zapraszam Cię do
mojego świata i nie zachęcam do klonowania moich usług. Pokażę Ci
natomiast, jak znaleźć wartości i korzyści w Twoim produkcie (usłudze,
idei, pomyśle - a nawet, o zgrozo, etacie).

KRZYSZTOF SZUMNY

Obecnie Python i Java Script Developer w STXnext, realizujący projekty w Django i w Angularze, niegdyś przez ponad 5 lat piszący w C/C++/Javie w Operze Software, skąd odszedł by w 2013 roku spróbować sił tworząc własny startup SpisTresci.pl. Prywatnie miłośnik biegania, pływania, kryptowalut, open source oraz programowania na żywo (https://www.livecoding.tv/noisy/).

 

Temat: Docker w praktyce

Opis wykładu

Docker jest to narzędzie o niesamowitym potencjale. Ogrom jego możliwości paradoskalnie sprawia, że trudno dostrzec obszary, w których docker jest w stanie zrobić dla nas najwięcej, przy minimalnym nakładzie pracy. Celem wykładu jest przedstawienie gotowych do zaaplikowania rozwiązań bazujących na dockerze, zarówno dla programistów jak i sysadministratorów. Tym razem nie będę się skupiał na tym, by uczestników szkolenia nauczyć dockera, lecz na tym, by im pokazać, że zdecydowanie warto poświęcić swój czas na jego naukę, by skorzystać z jego możliwości.


BARTOSZ LENAR

W Krakowie – absolwent AGH i programista rozwiązań dla sektora energetycznego oraz firm z branży Utilities. We Wrocławiu – absolwent Politechniki i techleader w firmie NeuroSYS zajmujący się aplikacjami webowymi w duchu SPA, opartymi o ASP.NET MVC \ WebAPI. Niezależnie jednak od lokalizacji – sympatyk twórczości Andersa Hejlsberga i technologii (choć nie zawsze produktów) firmy Microsoft. Zawodowo od ponad trzech lat związany z językiem C# i różnymi odnogami platformy NETframework Lubi JavaScript, ale nie potrafi sprecyzować powodu. Po godzinach miłośnik górskich wędrówek, strategicznych planszówek, oraz soundtracków z gier RPG.
 

Temat: Własny salon SPA (Single Page Application)

Opis wykładu

 

Filozofia Single Page Application zdobywa coraz większe uznanie wśród programistów aplikacji webowych i jest coraz częściej wybierana jako filar startujących od zera projektów – zarówno z powodów technicznych jak i chęci spróbowania i nauki czegoś nowego.
Niezależnie jednak od motywu, zespoły programistyczne bardzo szybko zdają sobie sprawę, że po stronie front-endu zadanie nie sprowadzi się do utworzenia kilku globalnych zmiennych. Wręcz przeciwnie – nawet przy niewielkiej skali problemu dobrze byłoby wypracować praktyki pozwalające ogarnąć latające we wszystkie strony zapytania ajaxowe i w ludzki sposób przetworzyć je na zgrabnie działający program.
Praktyki te będą przedmiotem wykładu, podczas którego podrzucę parę pomysłów jak przy pomocy ogólnodostępnych i wpieranych narzędzi zgrać backend (ASP.NET MVC) z frontendem (MVVM, knockout, jquery+wtyczki, sammy) tak, aby nie chcieć po miesiącu przepisywać wszystkiego na nowo.

 

 

MARIUSZ GIL

Obecnie pracuje jako CTO w spółce LeadBullet SA zajmującej się m.in. analizą behawioralną użytkowników w czasie rzeczywistym czy content-marketingiem. Wcześniej pracował jako architekt, technical lead, developer, project manager w takich firmach Gadu-Gadu, Nasza-Klasa, Adv.pl. Interesuje się tematyką projektowaniem architektur aplikacji, skalowalności i wydajności aplikacji webowych czy przetwarzaniem i analizą BigData. Prelegent wielu konferencji i spotkań dla developerów, m.in.: Confitura, PHPCon, SFI, 4Developers, WebClusters, MeetPHP, Future of IT, IT Supreme. 

Temat: Odkrywając struktury grafowe

Opis wykładu

Graf to  struktura matematyczna służąca do przedstawiania i badania relacji między obiektami, zawierająca niepusty zbiór wierzchołków (węzłów) oraz krawędzi je łączących. Istnieje wiele sposobów na przedstawienie grafów w projekcie informatycznym, od typowego rozwiązania wykorzystującego SQL po dedykowane, potężne narzędzia jak Apache Giraph czy Titan. W trakcje tej sesji przedstawiona zostanie m.in. Neo4J, wysoko-skalowalna i dostępna dedykowana grafowa baza danych, znajdująca zastosowanie zastosowanie zarówno w projektach start-up jak i aplikacjach typu mission-critical. Porozmawiamy także o zarządzaniu grafami i odkrywaniu ich właściwości z wykorzystaniem popularnych języków programowania.
 

PIOTR NABIELEC

Trener, geek produktywności osobistej i zespołowej z 10-letnim doświadczeniem w IT. Założyciel produktywni.pl. Autor książki "Effective Multitasking". Zaczął jako programista, a potem był Scrum Masterem (certyfikowany w 2009r), "człowiekiem od procesów", Agile Coachem, menedżerem i wreszcie trenerem. Poszukiwacz. Uwielbia pomagać ludziom stawać się bardziej produktywnymi i wprowadzać zapał do ich zespołu/pracy/życia.


Temat: Jak więcej osiągać: kluczowe nawyki podnoszące produktywność.

Opis wykładu

 
Wielkie plany, wspaniałe projekty, przejrzysta architektura, rozdmuchane designy, czysty kod i piękne testy. Taka jest idea zanim zaczniemy, a później nagle w natłoku codziennych obowiązków "wychodzi jak zwykle". Kiedy w projektach robi się intensywnie, z pełną mocą uaktywniają się nasze osobiste i organizacyjne nawyki. 
Opowiem o paru z nich - praktycznych nawykach, które można wprowadzić do swojego życia, żeby znacząco podnieść produktywność własną i zespołową.ŁUKASZ SZYDŁO

Programista pasjonat, fan "Software Craftsmanship" i zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania. Lubi proste rozwiązania skomplikowanych problemów. Trener w firmie Bottega IT Solutions specjalizujący się w Continuous Delivery, technologiach Java oraz testowaniu automatycznym. Poza pracą ojciec trójki szkrabów; namiętny czytacz.


 

Temat: Eksperymenty i hipotezy

Opis wykładu

W świecie gdzie z aplikacji/produktu który tworzycie korzystają tysiące lub nawet miliony ludzi problematyczne staje się zbieranie wymagań. Ten sam problem istnieje w przypadku produktów innowacyjnych gdzie coś tworzone jest po raz pierwszy i nikt nie jest w stanie określić które rozwiązanie jest dobre. Podczas mojej prezentacji opowiem o technikach i procesach pomagających rozwiązać te problemy, oraz jaki mają one wpływ na architekturę aplikacji i dobór technologii.


WOJCIECH PAŹDZIOR

Inspiruje i wspiera osoby w zwiększaniu satysfakcji z życia. Od 2001 roku zarządza swoją karierą, a od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom. Szuka celowości i optymalizacji we wszystkim, co robi. Właściciela Active Strategy. Coach kariery, trener, konsultant HR. Autor bloga o zarządzaniu karierą. Jego artykuły opublikowały portale Forbes, QBusiness, HRNews i globalny blog International Coach Federation. Współpracował m. in. z: Allegro, BLStream, Credit Suisse, Hewlett-Packard, Nasza Klasa, Samsung, Siemens, Volkswagen, Whirlpool.
Zobacz Wojtka na LinkedIn!

 

Temat: Co robić, żeby nie ominął cie awans

Opis wykładu

 Jeśli chcesz szybko się rozwijać i szybko awansować nie wystarczy wykonywanie swoich obowiązków. Dowiedz się jak zyskać uznanie w oczach pracodawcy i swojego szefa. Prelekcja będzie o rozwoju kompetencji, networkingu, budowaniu relacji i sprawdzonych w praktyce strategiach.

DAMIAN RUTKIEWICZ

W świecie projektów od 7 lat z czego ostatnie 3  w projektach prowadzonych zwinnie. Swoje doświadczenie w projekcie zbierał w wielu organizacjach o różnej wielkości i podejściu jako Project Manager, Projekt Management Officer czy w końcu Scrum Master.  Aktualnie w roli Scrum Mastera, Agile Project Managera lub trenera. Wszystko według potrzeb. Fan eksperymentów w podejściu do metodyk i łączenia ich dla osiągnięcia celów projektu. Sympatyk teorii ograniczeń i wykorzystywania jej założeń w rozwoju oprogramowania.


 

Temat: Estymacje agilowe

Opis warsztatu

Każdy projekt musi odpowiedzieć na podstawowe pytania "Co?" i "Kiedy?". Podczas gdy podejście iteracyjne i backlog produktu odpowiada nam na pierwsze pytanie, nad drugim cały czas trwają spory. Kwestionowane są sposoby estymacji jak i ich zasadność jako całości. Jednym z najbardziej popularnych sposobów estymowania projektów jest estymacja w "Story Pointach" czyli estymacja relatywna. Posiada ona wiele zalet i rozwiązuje większość problemów związanych z prognozowaniem skomplikowanych projektów. Niestety częsty brak zrozumienia tej techniki, doprowadza do jej wypaczenia. Przeliczanie punktów historyjek na godziny, porównywanie prędkości zespołów czy bagatelizowanie procesu estymacji samego w sobie są często efektem niezrozumienia i prowadzą zazwyczaj do stwierdzenia "u nas to nie działa". Podczas naszego spotkania postaram się przybliżyć podstawową wiedzę na temat estymacji relatywnych i ich praktycznego zastosowania a także odpowiem na pytanie dlaczego Story Point = Marchewka jest prawdziwe.


KRZYSZTOF SZUMNY

Obecnie Python i Java Script Developer w STXnext, realizujący projekty w Django i w Angularze, niegdyś przez ponad 5 lat piszący w C/C++/Javie w Operze Software, skąd odszedł by w 2013 roku spróbować sił tworząc własny startup SpisTresci.pl. Prywatnie miłośnik biegania, pływania, kryptowalut, open source oraz programowania na żywo (https://www.livecoding.tv/noisy/).

 

Temat: Git dla bardziej niż początkujących

Opis wykładu

Z gita korzystam na co dzień już od ponad 7 lat. Dla wielu osób ale także i dla mnie, początki były dość trudne. Przez długi czas liczne koncepcje były dla mnie niezrozumiałe, a liczba dostępnych opcji czy przełączników gita sprawiała, że nauka nowych rzeczy była chwilami przytłaczająca. Na szczęście, to już jest przeszłość. Celem wykładu jest omówienie kluczowych zagadnień, które w rozumieniu autora wykładu okazały się kluczowe do tego, by gita naprawdę zrozumieć. Przedstawione zostaną liczne wskazówki jak używać i uczyć się gita, by jego nauka była prosta i by w krótkim czasie stać się prawdziwym git masterem :)


DAMIAN STAROŚCIC

Security Operations Center (SOC) Manager w IBM Client Innovation Center.
Odpowiedzialny za szeroki aspekt funkcjonowania globalnego zespołu analitycznego Managed SIEM. Skoncentrowany przede wszystkim, ale nie tylko, na ludziach, procesach i technologii.  Skutecznie zarządza projektami zarówno w mniejszych firmach oraz dużych środowiskach międzynarodowych. Absolwent Administracji Publicznej, Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Informatyki Stosowanej. Kompetencje potwierdzone 9 letnim doświadczeniem oraz certyfikatami CISSP, ComTIA S+, ITIL i Project Management.
 


 

Temat: Why setting up, managing SOC and delivering high quality security services is similar to running best in class sport club? 

Opis wykładu

 

Wykład będzie miał charakter metaforyczny, a jego celem będzie wskazanie podobieństw między najlepszej klasy drużyną sportową a Centrum Operacji Bezpieczeństwa. Opowiem o nigdy nie kończącej się dogrywce w meczu pomiędzy "złymi" i "dobrymi"; o zarządzaniu kilkoma klubami sportowymi w tym samym czasie; o budowaniu stadionów, kompletowaniu kadry; pozycjonowaniu zawodników na boisku i wielu, wielu innych ciekawych obszarach. Niby o sporcie, ale w rzeczywistości o bezpieczeństwie w cyber świecie oraz funkcjonowaniu Security Operations Center.


 


KHURRAM SHAHZAD

Khurram Shahzad is a dynamic, proactive  telecommunication and IT Specialist with 12+ years of experience in the industry. He continuously look to merge IT and Telecom to create innovative, flexible and automation solutions for the People. He likes to work in team and would always like share and  enjoy  learning new technologies with  mutual collaborations.
 


 

Temat: Orchestration using Terraform as a Docker Container

Opis wykładu

 

I would like to introduce a simple and useful DevOps tool(i.e Terraform). Terraform is a tool for building, changing, and versioning infrastructure safely and efficiently. Terraform can manage existing and popular service providers as well as custom in-house solutions. 
Terraform can be our single converged tool for automating Development Environment as well as Production environment on popular cloud services such as AWS, Openstack and Azure.
We will learn about basic commands, Use cases, providers and provisioning features within Terraform.

 


PIOTR GRZEGORCZYK

Architekt rowiązań informatycznych z 7-letnim doświadczeniem, od 11 lat związany z formą Volvo. Na przestrzeni tych lat brał udział w dostawach kilku kluczowych rozwiązań bezpośrednio wspierających proces produkcyjny oraz obsługę posprzedażową całej gamy produktów Volvo na całym świecie. Obecnie coraz bardziej zaangażowany w inicjatywy dotyczące szeroko pojętej jakości dostarczanych rozwiązań oraz jakości procesu wytwórczego oprogramowania.

 

Temat: O metodach strategicznego zarządzania jakością oprogramowania (Quality management in large and complex solutions)

Opis wykładu

Zarządzanie jakością w złożonych systemach informatycznych na przykładzie systemu produkcyjnego Volvo PROSIT+. Znaczenie refaktoryzacji kodu i techniki poprawy jakości wytwarzania oprogramowania – rys historyczny, wyzwania i osiągnięte rezultaty.


DANIEL KASZUBA

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pracy jako IT Project Manager miałem okazję zobaczyć zarówno wady jak i zalety podejścia waterfall. W pewnym momencie zacząłem być co raz bardziej agile'owy i zrozumiałem, że to jest to. Teraz, jako Scrum Master, bardzo cieszę się z możliwości wspierania moich zespołów w dostarczaniu wysokiej jakości produktów naszym klientom.Temat: Zwinne zarządzanie projektami.

Opis wykładu

 
Pracując w IT widziałem różne podejścia do zarządzania projektami. Większość z nich niestety nie działała najlepiej. Od pewnego czasu mam przyjemność pracować z zastosowaniem podejścia zwinnego i sprawy mają się dużo lepiej. Podczas spotkania chciałbym się z wami podzielić własnymi doświadczeniami i wyjaśnić, dlaczego warto być Agile.

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku