Novial

InfoMEET Katowice 11 października 2014 Katowice

Hotel Monopol *****

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja IT i targi kariery.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Wiele ciekawych prelekcji
- Warsztaty
- Tajemnice druku 3D
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody

Zapraszamy do rejestracji 


Lokalizacja

Hotel Monopol *****
ul. Dworcowa 5
40-012 Katowice

Zobacz mapę dojazdu

Program

UWAGA
W trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty:
9.30 - 11.00 Programowanie SQL CLR, czyli efektywne programowanie SQL Serve przy użyciu C# - Damian Widera
11.10 - 13.20 Java 8 - in love again - Michał Orłowski (wymagane własne laptopy)
14.10 - 15.40 Jak zatrudniają wielcy tego świata GOOGLE, SAP, CISCO SYSTEMS - Jacek Chmielecki


od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych
9.30 - 10.10
Panel pierwszy - równoległe wykłady merytoryczne
Sala A
Zofia Barańska - ABC zarządzania sobą - czas, energia, emocje
Sala B Robert Jedynak - Wirtualizacja serwerów - cloud computing
10.10 - 10.30
Przerwa kawowa
10.30 - 11.00
Prezentacja partnerów (10.30 - EPSTIM, 10.45 - ING Services)
11.00 - 11.10
Przerwa
11.10 - 11.50
Panel drugi - równoległe wykłady merytoryczne
Sala A Jacek Chmielecki - Praca na Etacie drogą do raju czy do Piekła
Sala B Marcin Budny - Testy jednostkowe to nie wszystko, czyli jak usprawnić proces rozwijania aplikacji przez automatyzacje testów
11.50 - 12.00
Przerwa kawowa
12.00 - 12.30
Prezentacja partnerów (12.00 - JCommerce, 12.20 - O&S Computer Soft)
12.30 - 12.40
Przerwa
12.40 - 13.20
Panel trzeci - równoległe wykłady merytoryczne
Sala A Wojciech Paździor - Angażuj pracowników jak Steve Jobs, Larry Ellison i Bill Gore
Sala B Ryszard Dałkowski - Czego się uczyć? czyli megatrendy IT pomocne w przewidywaniu przyszłości
13.20 - 13.30
Przerwa kawowa
13.30 - 14.00 Prezentacja partnerów ( 13.30 - UNITY, 13.45 - Sii)
14.00 - 14.10
Przerwa
14.10 - 14.50
Panel czwarty - równoległe wykłady merytoryczne
Sala A Piotr Łaskawiec - Sztuka wyboru w dobie technologicznego urodzaju
Sala B Bartosz Lenar - Devkrutacja
14.50 - 15:00
Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - równoległe wykłady merytoryczne
Sala A Maciej Matkowski - Znajdź wymarzoną pracę z głową
Sala B Mariusz Gil - Redis, zaawansowane użycie serwera struktur danych
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagród

W trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D

Prelegenci

JACEK CHMIELECKI

Lider od 18 lat odnoszący sukcesy w dużych międzynarodowych firmach, na rynku IT. Praktyk biznesu i sprzedaży , Znawca świata Korporacji, Trener,  Inwestor. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Partner Director at Juniper Networks, Microsoft, SAP, Cisco Systems. Lider dużych zespołów sprzedaży. Twórca strategii rozwoju Kanału partnerskiego dla Europy Centralnej Rosji Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej , restrukturyzacji Strategii sprzedaży partnerskiej dla krajów skandynawskich i Bliskiego Wschodu dla Cisco Systems. Specjalista sprzedaży na rynku Średnich i Małych firm. Manager zarzadzający sprzedażą, call center i strukturą kanału partnerskiego na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Rosji w SAP, Cisco Systems i Juniper Networks. Odpowiadając za customer support dla Google Inc na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim stworzył najlepszy zespół w rejonie EMEA obsługujący klientów biznesowych i indywidualnych. Prelegent konferencji branżowych, Kongres Sprzedaży, konferencji InfoMEET, szkoleń frenchasingu dla rynku SMB Festiwalu INSPIRACJI i innych. Gościnne wystąpienia na uczelniach: SGH i Asbiro. Prowadzi szkolenia, dzieląc się wiedzą  z zakresu rekrutacji, sprzedaży, motywacji, komunikacji, przywództwa, zarządzania czasem oraz słynne "Jak odnieść sukces w korporacyjnej Dżungli”. Absolwent  Universytetu De Montfort (Zastosowanie Informatyki w Biznesie) oraz Politechniki Łódzkiej (Wydział Mechaniczny) oraz MBA: Thames Valley University. Ukończył roczne studium Psychologii w Biznesie i dwuletnie Zarządzania i Marketingu. Ekspert Psychologii Biznesu, zarządzania i marketingu (Quantum Leap u T. Harv Ekera oraz szkolenia u Blaira Singera, Tony Gordona, Bodo Schafer i wielu innych).
 

Temat: Praca na Etacie drogą do raju czy do Piekła

Opis wykładu

 Życie w Korporacji lub Firmie polskiej bądź międzynarodowej może być usłane różami i pełne sukcesów, ale nie zawsze tak jest. Czasami presja otoczenia, skoncentrowanie się na wynikach, rezultatach sprzedaży, dostarczanie projektów zawsze na "wczoraj" wywołuje stres. Stres połączony z długimi godzinami pracy , niewyspaniem,  poczuciem winy względem zaniedbywanych dzieci i współmałżonków, powoduje ze stajesz sie bardziej nerwowy(a), zniercierpliwieny(a) i zaczynasz popełniać  błędy w pracy….i nagle, nie wiadomo nawet kiedy,  znajdujesz sie na równi pochyłej, w życiu zawodowym i prywatnym...

Ale tak wcale nie musi byc!!! Sprawdź jak to zmienić...

 

RYSZARD DAŁKOWSKI

Niezależny konsultant i trener. Były pracownik Microsoft z ponad 18 letnim stażem w korporacji w różnych rolach – technicznych, marketingowych, kierownika projektu i menadżera zespołu sprzedaży rozwiązań wspomagania biznesu. Odpowiedzialny m.in. za przygotowanie uzasadnienia biznesowego dla pierwszej polskiej lokalizacji oprogramowania Microsoft Windows Server.
Wcześniej związany zarówno z firmami, które informatyki używały jako narzędzia, jak i z firmami oferującymi systemy informatyczne.
Doświadczenia pozatechniczne to m.in. prowadzony w roku 1995 projekt komputerowej obsługi studia wyborczego TVP w czasie wyborów prezydenckich oraz trzyletni, niekomercyjny projekt „community development” (zmiany postrzegania firmy Microsoft wśród pracowników branży informatycznej). Przez ostatnie 4 lata w Microsoft odpowiadał za strategię współpracy i rozwoju otwartego oprogramowania na platformie cloud computing Microsoft Azure. Członek zgromadzenia fundatorów Fundacji Aegis (open source).
 

Temat: Czego się uczyć? czyli megatrendy IT pomocne w przewidywaniu przyszłości.

Opis wykładu

 Technologie informatyczne podlegają ciągłej, błyskawicznej zmianie. Wiodąca dzisiaj technologia może za chwilę stać się niszą. Wąska specjalizacja okazać się może pułapką. Jak sobie poradzić z przewidywaniem jaka wiedza może być potrzebna pracownikowi IT za rok, 2, 5 lat? Jakie są trendy kształtujące teraźniejszość i przyszłość zespołów IT w przedsiębiorstwach? W co inwestować czas, by w przyszłości sprawnie uzupełniać swoje kompetencje bez straty tego, czego się nauczyliśmy? W odpowiedzi na te pytania może pomóc znajomość megatrendów IT – zjawisk najwyższego poziomu (nie tylko technologicznych), które najsilniej wpływają na zmianę kompetencji pracowników IT oraz znaczenie technologii dla przedsiębiorstw. Zobaczymy, która technologia została uznana za „najbardziej kłopotliwą”, jak wymóg mobilności i przyzwyczajenia użytkowników zmieniają styl pracy i aspekt bezpieczeństwa w firmie. Nie będzie gotowej mapy rozwoju, ale weźmiemy do ręki kompas.

MARCIN BUDNY

Absolwent Politechniki Śląskiej, lider zespołu R&D w firmie B&T Skyrise. Pracuje z inteligentnymi systemami transportu (ITS), gdzie mierzy się z problemami zarówno z dziedziny sprzętu, jak i oprogramowania. Pasjonują go zagadnienia związane z architekturą aplikacji, cloud computing’iem oraz jakością systemów informatycznych. Cały czas w pogoni za nowinkami w dziedzinie budowy software’u. Specjalizuje się w technologii .NET, jednak z ciekawością przygląda się rozwojowi języków i platform z innych obozów.
 

Temat: Testy jednostkowe to nie wszystko, czyli jak usprawnić proces rozwijania aplikacji przez automatyzacje testów.

Opis wykładu

 

Kiedy mówimy "testy automatyczne", najczęściej mamy na myśli testy jednostkowe. Jednak nie jest to jedyny rodzaj testów, które można zautomatyzować. 
Prelekcja przybliży słuchaczom zagadnienia związane z automatyzacją testów, skupiając się w szczególności na testach integracyjnych oraz testach akceptacyjnych (na poziomie interfejsu użytkownika). Odpowie na pytania: Jakie korzyści płyną z automatyzacji testów i kiedy będą one widoczne? Czym różnią się poszczególne rodzaje testów i kiedy je stosować? Jakie pojawia się ryzyko oraz jak zminimalizować jego wpływ? Wykład wskaże przykładowe rozwiązania związane z konfiguracją środowiska testów automatycznych i przygotowaniem danych testowych. Krótko przedstawione zostaną narzędzia wspomagające budowę testów akceptacyjnych, takie jak Selenium i Coypu, oraz technika Page Object Pattern.  Poruszona zostanie także tematyka uruchamiania testów automatycznych w ramach procesu Continuous Integration oraz Continuous Delivery.

 

WOJCIECH PAŹDZIOR

Inspiruje i wspiera osoby w zwiększaniu satysfakcji z życia. Od 2001 roku zarządza swoją karierą, a od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom. Szuka celowości i optymalizacji we wszystkim, co robi. Właściciel Active Strategy. Coach kariery, trener, konsultant HR. Autor bloga o zarządzaniu karierą. Jego artykuły opublikowały portale Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness, HRNews i globalny blog International Coach Federation. Współpracował m. in. z: Allegro, Credit Suisse, Ernst&Young, Hewlett-Packard, Nasza Klasa, Oracle, Siemens, Volkswagen, Whirlpool.
Zobacz Wojtka na GoldenLine!
 

Temat: Angażuj pracowników jak Steve Jobs, Larry Ellison i Bill Gore

Opis wykładu

 Apple, Oracle i W.L. Gore & Associates to firmy znane na całym świecie. Trudno znaleźć branżę, która nie korzysta z ich produktów. Każdy z tych liderów inaczej tworzył swoją firmę i każda marka inaczej angażuje swoich pracowników. Poznasz techniki i zasady, których używali do budowania wysokiej energii, inicjatywy i poczucia odpowiedzialności w zespołach. Dowiesz się jak zarządzać zespołem, żeby "kupić" pracowników dla Twojego projektu lub pomysłu.

MICHAŁ ORŁOWSKI

Programista Java, rekruter techniczny, mentor młodych talentów, trener Akademii Kompetencji JCommerce oraz wykładowca Politechniki Śląskiej.
Jako programista - fan programowania funkcyjnego, pasjonat Javy, adept Scali, zwolennik JavaScriptu. Jako rekruter - nie szuka przeciętności oraz 'zasiedziałych' seniorów. Jako mentor - stara się udowodnić, że jednak 'się da'. Jako trener - uczy tylko rzeczy nowych i ambitnych. Na co dzień stara się udowodnić, że „umiejętności > doświadczenie”. Po godzinach kolekcjoner certyfikatów programistycznych
 

Temat: Java 8 - in love again

Opis warsztatu

 Java 8 wprowadza prawdopodobnie najbardziej rewolucyjne zmiany w historii tego języka. Dzięki wyrażeniom lambda i strumieniowym operacjom na kolekcjach można programować znacznie zwięźlej i wydajniej - pokażemy to na konkretnych przykładach! Twórcy nowej wersji włożyli sporo pracy, żeby dotychczasowe funkcje gładko integrowały się z tymi nowymi.

Udało im się to osiągnąć dzięki wprowadzeniu domyślnych implementacji metod w interfejsach . Java doczekała się też solidnego API do przetwarzania dat i czasu - inspirowanego biblioteką Joda Time. Wszystko to poznacie podczas spotkania z nami. Obiecujemy, że po tej prezentacji zakochacie się w Javie na nowo!

 

ZOFIA BARAŃSKA

Progressive Partners coach, trener skutecznej komunikacji, 
podróżnik, terapeuta. Od lat współpracuje z liderami, managerami i dyrektorami międzynarodowych korporacji w zakresie skutecznej komunikacji biznesowej w języku angielskim. Jako certyfikowany coach i terapeuta Ayurvedy pomagam moim klientom w zrównoważonym rozwoju i osiąganiu celów bez względu na to czy jest to firmowa drabina czy własny biznes. Na co dzień wspieram również młodych przedsiębiorców, prowadząc szkolenia dla StartUP-ów w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości i jako mentor w ramach programu YOUTH BUSINESS POLAND.

Jako podróżnik samotnie przemierzałam takie kraje jak Bangladesz, Indie czy Kirgistan i często na piechotę zdobywałam wiedzę na temat zdrowia, skutecznej komunikacji czy osiągania celów. Inspirują mnie ludzie biznesu tacy jak Jack Welsh, Muhammad Yunus czy Bill Gore i podróżnicy tacy jak Marek Kamiński czy Ernest Schackleton. Każdy z nich zadawał ważne pytania i budował markę przywództwa nie w oparciu o sprawdzone modele ale o własne doświadczenie, wszyscy myśleli systemowo, doceniali wartość skutecznej komunikacji i tworzyli wartość dla siebie i innych. 
 

Temat: ABC zarządzania sobą - czas, energia, emocje

Opis wykładu

Jak zarządzać swoją energią?
Jak rozwiązywać konflikty i budować dobre relacje?
Jak radzić sobie ze stresem?
Jak efektywnie wykorzystywać czas i uniknąć zadyszki?

Umiejętności te są kluczowe dla naszego sukcesu na każdej płaszczyźnie od gór, przez karierę w firmie, po własny biznes. Samotne podróże czynią z człowieka eksperta w dziedzinie zarządzania sobą, uczą jak zadbać o siebie w sytuacji gdy najbliższa placówka medyczna znajduje się kilka dni drogi od miejsca gdzie się znajdujemy, jak znaleźć w sobie energię na jeszcze jedną godzinę marszu i co zrobić gdy czujemy że za chwilę puszczą nam nerwy. Podczas prelekcji podzielę się z Państwem tym, czego dowiedziałam się na ten temat w Himalajach budując szkołę na 4000m, w Indiach ucząc się zasad staroindyjskiej medycyny – Ayurvedy, w Kirgistanie zdobywając ośnieżone przełęcze. Wskazówki te można wykorzystać bez względu na szerokość geograficzną. Zapraszam na 40 minut inspiracji i praktyki.


ROBERT JEDYNAK

Project Manager, absolwent Politechniki Śląskiej oraz Akademii Menedżerów IT związany z branżą IT od kilkunastu lat przy realizacji różnorodnych projektów informatycznych. Rozumiejący rolę działu IT w kreowaniu i realizacji misji przedsiębiorstwa oraz umożliwiający przekształcenie infrastruktury teleinformatycznej w zasób strategiczny firmy. Posiada m.in. certyfikaty: MCSE Server Infrastructure, MCSA Windows Server 2012, MCITP Virtualization Administrator, MCTS SQL, MCTS Managing Projects, ITIL Foundation V3, Apple Product Professional. Prywatnie miłośnik gry na 7-mio strunowej gitarze oraz fotovideografii i postprodukcji.
 

Temat: Wirtualizacja serwerów - cloud computing

Opis wykładu

 

Czym jest wirtualizacja
Hyperwizory typu 1&2
Plusy i minusy wirtualizacji
Skalowalność i możliwości wirtualizacji
Czysta instalacja/konwersja P2V
Kluczowe funkcjonalności w środowisku wirtualnym
Backup, odtwarzanie po awarii i monitorowanie środowisk wirtualnych - Veeam software
Zarządzanie środowiskiem wirtualnym – komponenty System Center
Kierunki rozwoju cloud computingu
Czym jest wirtualziacja

 

 

PIOTR ŁASKAWIEC

Pasjonat technologii bazujących na Java Virtual Machine. Obecnie pracuje jako architekt, opracowując oraz implementując rozwiązania dla największych instytucji finansowych na świecie. 
W projektach kładzie nacisk na kwestie wydajnościowe, jakość kodu oraz wykorzystanie narzędzi usprawniających proces tworzenia oprogramowania. Założyciel serwisu javablog.eu. Organizator JARCampu (jarcamp.pl) -  serii nieformalnych spotkań dla programistów. Autor licznych publikacji technicznych. 


Temat: Sztuka wyboru w dobie technologicznego urodzaju

Opis wykładu

Wybór odpowiedniej architektury oraz bazowych technologii jest jednym z najważniejszych etapów tworzenia niemal każdego projektu informatycznego. Z uwagi na mnogość dostępnych rozwiązań wybór ten jest niezwykle trudny i obarczony dużym ryzykiem. Podczas prezentacji przedstawione zostaną porady pozwalające na dobór stosu technologicznego na bazie Java Virtual Machine, który pozwoli na stworzenie wydajnych, skalowalnych oraz bezpiecznych systemów. Omówione zostaną również mniej techniczne aspekty wpływające na budowę końcowego projektu. Wszystko to na bazie praktycznych doświadczeń zebranych podczas prac nad aplikacjami dla sektora finansowego oraz startupami.


MARIUSZ GIL

Obecnie pracuje jako CTO w spółce LeadBullet SA zajmującej się m.in. analizą behawioralną użytkowników w czasie rzeczywistym czy content-marketingiem. Wcześniej pracował jako architekt, technical lead, developer, project manager w takich firmach Gadu-Gadu, Nasza-Klasa, Adv.pl. Interesuje się tematyką projektowaniem architektur aplikacji, skalowalności i wydajności aplikacji webowych czy przetwarzaniem i analizą BigData. Prelegent wielu konferencji i spotkań dla developerów, m.in.: Confitura, PHPCon, SFI, 4Developers, WebClusters, MeetPHP, Future of IT, IT Supreme. 

Temat: Redis, zaawansowane użycie serwera struktur danych

Opis wykładu

 
Serwera Redis, który w ostatnich dwóch latach stał się jednym z głównych rozwiązań do przechowywania danych strukturyzowanych, nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać. Możliwość operowania na wielu typach danych, szybkość działania czy łatwość instalacji i wdrożenia, to główne zalety tego rozwiązania. Jednak w sytuacji, gdy nasz projekt jest bardzo mocno oparty na tej technologii, warto poznać ją trochę bliżej.

W trakcie prezentacji porozmawiamy o najczęstszych problemach z utrzymaniem Redisów, optymalizacją datasetu, czy tematach związanych z rozpraszaniem zbioru na wiele instancji i związanym z tym problemami. Zapoznamy się także z wdrożeniami typu web-scale, które mogą stanowić punkt odniesienia dla naszych kolejnych projektów.
 

DAMIAN WIDERA

Od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Programowanie SQL CLR, czyli efektywne programowanie SQL Serve przy użyciu C# 

Opis warsztatu

Warsztaty będą adresowane dla programistów, którzy chcą poznać lub pogłębić znajomość technik programowania serwera bazodanowego SQL Server używając do tego C#. Przedstawione zostaną najlepsze praktyki programowania ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień wydajnościowych.

Plan warsztatów:
- dlaczego warto?
- jak zacząć pisać programy w C# dla SQL Server?
- Tworzenie obiektów bazodanowych: procedur, funkcji, wyzwalaczy itd
- Deployment kodu C# w SQL Server
- Aspekty bezpieczeństwa 
- Aspekty wydajnościowe

 


MACIEJ MATKOWSKI

Konsultant Antal IT Services. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w sprzedaży, branży marketingowej i reklamowej. Z firmą Antal International związany od 2014 roku. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska programistyczne, administratorskie, menedżerskie oraz handlowe z obszaru IT.

 

Temat: Znajdź wymarzoną pracę z głową!

Opis warsztatu

 

1. Kilka pytań przed wyjściem na rynek pracy
2. Jak skonstruować efektywne CV?
3. Aplikacja samodzielna vs współpraca z firmą rekrutacyjną
4. Spotkania i rozmowy rekrutacyjne
5. Negocjacje przed i po ofercie
6. Kiedy jest czas na zmianę pracy?

 

 


BARTOSZ LENAR

W Krakowie – absolwent AGH i programista rozwiązań dla sektora energetycznego oraz firm z branży Utilities. We Wrocławiu – student Politechniki i techleader w firmie NeuroSYS zajmujący się aplikacjami webowymi w duchu SPA, opartymi o ASP.NET MVC \ WebAPI. Niezależnie jednak od lokalizacji – sympatyk twórczości Andersa Hejlsberga i technologii (choć nie zawsze produktów) firmy Microsoft. Zawodowo od ponad trzech lat związany z językiem C# i różnymi odnogami platformy .NET Framework. Lubi JavaScript, ale nie potrafi sprecyzować powodu. Po godzinach miłośnik górskich wędrówek, strategicznych planszówek, oraz soundtracków z gier RPG.
 

Temat: Devkrutacja

Opis wykładu

Luźna rozmowa poświęcona specyfice szukania dobrej pracy przez programistę w świecie rządzonym przez kandydatów, a nie firmy. 

Jak zaprezentować się jako perspektywiczny koder pomimo sytuacji w której znalezienie pracownika jest równie ciężke (a możliwe, że nawet i cięższe) jak znalezienie klienta? Jakie błędy są popełniane po obu stronach stołu? Sesja kierowana głównie widzom rozpoczynającym swoją przygodę w IT.

 

JACEK CHMIELECKI

Lider od 18 lat odnoszący sukcesy w dużych międzynarodowych firmach, na rynku IT. Praktyk biznesu i sprzedaży , Znawca świata Korporacji, Trener,  Inwestor. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Partner Director at Juniper Networks, Microsoft, SAP, Cisco Systems. Lider dżych zespołów sprzedaży. Twórca strategii rozwoju Kanału partnerskiego dla Europy Centralnej Rosji Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej , restrukturyzacji Strategii sprzedaży partnerskiej dla krajów skandynawskich i Bliskiego Wschodu dla Cisco Systems. Specjalista sprzedaży na rynku Średnich i Małych firm. Manager zarzadzający sprzedażą, call center i strukturą kanału partnerskiego na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Rosji w SAP, Cisco Systems i Juniper Networks. Odpowiadając za customer support dla Google Inc na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim stworzył najlepszy zespół w rejonie EMEA obsługujący klientów biznesowych i indywidualnych. Prelegent konferencji branżowych, Kongres Sprzedaży, konferencji InfoMEET, szkoleń frenchasingu dla rynku SMB Festiwalu INSPIRACJI i innych. Gościnne wystąpienia na uczelniach: SGH i Asbiro. Prowadzi szkolenia, dzieląc się wiedzą  z zakresu rekrutacji, sprzedaży, motywacji, komunikacji, przywództwa, zarządzania czasem oraz słynne "Jak odnieść sukces w korporacyjnej Dżungli”. Absolwent  Universytetu De Montfort (Zastosowanie Informatyki w Biznesie) oraz Politechniki Łódzkiej (Wydział Mechaniczny) oraz MBA: Thames Valley University. Ukończył roczne studium Psychologii w Biznesie i dwuletnie Zarządzania i Marketingu. Ekspert Psychologii Biznesu, zarządzania i marketingu (Quantum Leap u T. Harv Ekera oraz szkolenia u Blaira Singera, Tony Gordona, Bodo Schafer i wielu innych).


Temat: Jak zatrudniają wielcy tego świata GOOGLE, MICROSOFT, CISCO SYSTEMS

Opis warsztatu

Podczas warsztatu poznasz metody, dzięki którym:
- dowiesz się jak z sukcesem przejść przez meandry rekrutacji 
- zdefiniujesz Swoje silne strony stanowiące fundament Twojego sukcesu i Twojej osobowości- to właśnie Twoje silne strony są podstawą sukcesu, a nie naprawa swoich słabości
- stworzysz Swoją markę- lepiej jest mieć markę, która jest kupowana, niż brak marki którą musisz sprzedawać
- zminimalizujesz stres


Warsztaty wypełnione są ogromną liczbą strategii i ćwiczeń bo tylko wiedza zastosowana, a nie usłyszana ma prawdziwą wartość. 

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś.
Pracujesz w firmie i masz wątpliwości czy to jest miejsce dla Ciebie, planujesz swoją karierę lub zmianę pracy, a może jeszcze studiujesz lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem uczelni? 
Zmiana pracy, a w szczególności jej strata po zwolnieniu, jest uznana za jedno z 5 najbardziej stresujących zdarzeń w życiu 


Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku