Novial

InfoMEET Wrocław 08 lutego 2014 Wrocław

hotel Radisson Blu

 
 
InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów, liderów branży oraz osób zainteresowanych światem IT, to największa bezpłatna cykliczna konferencja i targi kariery w Polsce.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na InfoMEET - spotykamy się 8 lutego we Wrocławiu w pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Blu. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń z liderami branży IT, nawiązanie nowych kontaktów oraz okazja spotkania ze znajomymi to główna idea InfoMEET.
Ponadto, na sali wystawowej, przedstawiciele firm uczestniczących, zainteresowanym osobom opowiedzą o aktualnych ofertach współpracy.
Nie może Cię tu zabraknąć! 
 
UWAGA! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Lokalizacja

hotel Radisson Blu
Jana Ewangelisty Purkyniego 10
50-156 Wrocław

Program


UWAGA
W trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty:
 
Skuteczny lider – jak przejść na kolejne poziomy przywództwa? - Piotr Kurpiasz ( 120 min.)
 

Sztuka skutecznych negocjacji w praktyce - Katarzyna Cioczek, Rafał Niedziński (180 min.)


Gabinet Coachingowy Progressive Partners - Sylwia Lewandowska-Akhvlediani 

Jak zacząć pisać testy jednostkowe? - wprowadzenie dla programistów C++  - Tomasz Feliksik NSN (90 min.)

Testy jednostkowe: dobre i złe praktyki – czyli co robić a czego unikać. - Tomasz Feliksik NSN (90 min.)
od 9.00
Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych
9.40 - 10.00
Rozpoczęcie konferencji
10.00 - 10.40
Panel pierwszy - równoległe wykłady merytoryczne

Tomasz Popów Praktyka - Marketing Aplikacji Mobilnych

Bartosz Lenar Knock the jQuery out!
Rafał Niedziński Rynek kontraktorów IT – wady, zalety. Kiedy, co i komu to się opłaci?
10.40 - 11.00 Przerwa kawowa
11.00 - 12.00 Prezentacja firm uczestniczących: 11:00 IBM, 11:25 NSN, 11:45 STX Next
12.00 - 12.10 Przerwa kawowa
12.10 - 12.50 Panel drugi - równoległe wykłady merytoryczne

Dominik Wroński Webdevelopment w pythonie (Django, Flask)

Marcin Cichoń Dylemat PMa: czy dziewięć kobiet urodzi dziecko w miesiąc? Słów kilka o zarządzaniu projektami wdrożenia stron www i systemów eCommerce

Katarzyna Cioczek Modelowanie ścieżki kariery
12.50 - 13.00 Przerwa kawowa
13.00 - 14.00 Prezentacja firm uczestniczących: 13:00 New Design Solutions, 13:15 Credit Suisse, 13:30 RST, 13:50 Arche Consulting
14.00 - 14.10 Przerwa
14.10 - 14.50 Panel trzeci - równoległe wykłady merytoryczne

Michał Kuriata Wyzwania dedykowanej platformy SocialMedia

Adam Jodłowski Mobile Design

Dariusz Nawojczyk Wyrwij swoją firmę ze złych nawyków. Historia o tym, jak chmura obliczeniowa zmienia współczesny biznes
14.50 - 15.10 Przerwa 
15.10 - 15.50 Panel czwarty - równoległe wykłady merytoryczne

Andrzej Osmak IBM SoftLayer - Cloud without compromise

Krzysztof Korzonkowski Planowanie projektu i kontrola ryzyka w metodyce CCPM

Łukasz Wróbel Mierzenie wydajności aplikacji internetowych 
15.50 - 16.00 Zakończenie imprezy i losowanie nagród

W trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKARKI 3D

Prelegenci

NAGRODY:
Książki ufundowane przez wydawnictwo Helion
 
 

Pakiet rekrutacyjny o wartości 10 000 zł ufundowany przez firmę RELYON RECRUITMENT 

TOMASZ POPÓW

- praktyk, przedsiębiorca
- absolwent politechniki wrocławskiej (matematyka informatyczna)
- skutecznie pozyskuje finansowanie funduszy VC do swoich projektów
- skutecznie z pomysłów tworzy działające spółki
- SkyStorage.pl, Taxi5, KMPgroup.pl (współtwórca)

 

Temat: Praktyka - Marketing Aplikacji Mobilnych

Opis wykładu

Przyjdź a dowiesz się 

- jak głupio wydawać pieniądze na reklamę i marketing 
- jaki jest efekt nie planowania mediów i nie planowania kontroli wskaźników
- jak planować
- jak kontrolować 
- narzędzia pomocne przy pracy w planowaniu akcji marketingowych

 POKAŻ PREZENTACJĘ

KRZYSZTOF KORZONOWSKI

Konsultant Capgemini i coach specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów zarządzania IT, prowadzenia projektów, budowania polskich centrów IT. Zwolennik Theory of Constraints jako prostej metody ułatwiającej zrozumienie i rozwiązanie większości problemów. Wierzy w Kaizen, równowagę, zaangażowanie, komunikację, harmonię pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, jako warunki skutecznego działania firmy. Uwielbia muzykę ludową, gra na klarnecie folk i folklor bałkański, cygański i klezmerski.


 

Temat: Planowanie projektu i kontrola ryzyka w metodyce CCPM

Opis wykładu

 

Metoda Critical Chain Project Management (CCPM) proponuje nietypowe rozwiązania dla typowych problemów w planowaniu i kontroli projektów.
Jak opanować chaos w projekcie, skończyć go przed terminem i jeszcze wyjść z tego cało? 
Czy da się skrócić projekt o 50%? Czy możliwy jest projekt bez milestonów?
Czy można uratować projekt nie do uratowania?
Zapraszam wszysttkich zainteresowanych tym jakie rozwiązania proponuje metoda CCPM.

 POKAŻ PREZENTACJĘ

BARTOSZ LENAR

W Krakowie – absolwent AGH i programista rozwiązań dla sektora energetycznego oraz firm z branży Utilities. We Wrocławiu – student Politechniki i techleader w firmie NeuroSYS zajmujący się aplikacjami webowymi w duchu SPA, opartymi o ASP.NET MVC \ WebAPI. Niezależnie jednak od lokalizacji – sympatyk twórczości Andersa Hejlsberga i technologii (choć nie zawsze produktów) firmy Microsoft. Zawodowo od ponad trzech lat związany z językiem C# i różnymi odnogami platformy .NET Framework. Lubi JavaScript, ale nie potrafi sprecyzować powodu. Po godzinach miłośnik górskich wędrówek, strategicznych planszówek, oraz soundtracków z gier RPG.
 

Temat: Knock the jQuery out!

Opis wykładu

Który programista może z ręką na sercu potwierdzić, że podoba mu się tworzenie aplikacji webowych przy użyciu języka Javascript? Zaprojektowany do prostych operacji na strukturze dokumentu HTML, obecnie wykorzystywany jest daleko poza swoim pierwotnym przeznaczeniem. I chociaż pracę z nim znacząco ułatwia jQuery, w praktyce jest to jedynie nakładka na nieprzyjazne DOM API. Jednym ze sposobów na poskromienie bólu związanego z pisaniem skomplikowanej logiki po stronie klienta jest wzorzec MVVM. To właśnie on jest tematem mojej prelekcji, podczas której pokażę jak zaprojektować aplikację ASP.NET MVC, w której front-end w całości opiera się na KnockoutJS, jak w miarę bezboleśnie połączyć świat C# i Javascript, oraz jak bardzo można zredukować rolę jQuery przy zachowaniu pełni funkcjonalności.

 

DARIUSZ NAWOJCZYK

Dyrektor marketingu & PR w Oktawave. Od ośmiu lat buduje strategie marketingowe, biznesowe oraz komunikacyjne dla branży hostingu oraz outsourcingu usług IT w Polsce. Pasjonat nowych technologii i nowych mediów. Swoją przygodęz informatyką zaczął od programu rysującego choinkę napisanego w języku BASIC na ZX Spectrum z gumową klawiaturą.

 

Temat: Wyrwij swoją firmę ze złych nawyków. Historia o tym, jak chmura obliczeniowa zmienia współczesny biznes

Opis wykładu

 Prezentacja pokazuje zmianę, która zachodzi obecnie w sposobiedostarczania usług IT dla biznesu. Do tej pory w większości wypadków firmy budowały własne rozwiązania sprzętowe, na których instalowały odpowiednie oprogramowanie: serwer WWW, serwer poczty, serwer plików, CRM czy ERP. Generowało to bardzo wysokie koszty, a przy okazji nie gwarantowało stabilności i bezpieczeństwa działania infrastruktury.

Chmura obliczeniowa jest zmianą, która redukuje konieczność inwestycji w sprzęt oraz zasoby konieczne do jego utrzymania.Prezentacja pokazuje realne oszczędności dla biznesu, a także korzyści dodatkowe w postaci: wydajności, dostępności i wysokiej skalowalności rozwiązań chmurowych.

 

ŁUKASZ WRÓBEL

Od 2006r. zajmuje się zawodowo tematyką tworzenia aplikacji internetowych. Pracował jak programista i/lub architekt m.in. w takich firmach jak Gadu-Gadu i Nasza Klasa. Obecnie pracuje jako architekt systemu w firmie RST. W książce "Memoirs of a Software Team Leader" podsumował swoje doświadczenia w zarządzaniu zespołem programistycznym. Interesuje go tworzenie wysokiej jakości kodu oraz budowanie skalowalnych rozwiązań.

 

Temat: Mierzenie wydajności aplikacji internetowych 

Opis wykładu

 Wydajność i skalowalność to jedne z zasadniczych wymagań stawianych popularnym aplikacjom internetowym. Wiedza na temat mierzenia wydajności nie jest zbyt rozpowszechniona, podczas gdy wystarczy naprawdę niewiele, by sprawdzić czy zastosowane rozwiązanie ma szansę się sprawdzić w warunkach produkcyjnych. Jak znaleźć granicę wydajności? Co warto robić? Jakich błędów unikać? Czym powinny się cechować dobre narzędzia pomiarowe? Postaram się przybliżyć odpowiedzi na te pytania.


POKAŻ PREZENTACJĘ

MARCIN CICHOŃ

Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W latach 2009 - 2011 niósł kaganek oświaty w polskim e-commerce  jako wykładowca Akademii Allegro. Następnie rozpoczął współpracę z agencją interaktywną Ideacto (Grupa Divante), gdzie jako Project Manager odpowiadał za zarządzanie projektami, działania SEO i SEM, projektowanie serwisów internetowych. Prowadził projekty m.in. dla TravelPlanet, Praktiker, Intersport i wielu innych. Obecnie Dyrektor Operacyjny w Ideacto. Posiada certyfikat Google Adwords Qualified Individual oraz Prince2 Foundation.
 

Temat: Dylemat PMa: czy dziewięć kobiet urodzi dziecko w miesiąc? Słów kilka o zarządzaniu projektami wdrożenia stron www i systemów eCommerce

Opis wykładu

 

Prezentacja na temat zarządzania projektami wdrożeń serwisów www i sklepów internetowych na bazie doświadczeń Grupy Divante. Poruszę tematy związane ze startem projektu, harmonogramowaniem, testowaniem... a przede wszystkim bieżąca pracą PMa w krainie idealnych i mniej idealnych klientów. Należy być przygotowanym na mrożące krew w żyłach case'y z komunikacji projektowej i opisy własnych doświadczeń - dobra inspiracja dla wpisów na profil Junior Brand Manager na Facebooku ;-)

POKAŻ PREZENTACJĘ

ANDRZEJ OSMAK

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej rocznik 2000. Od ponad 13 lat związany z branżą IT. Swoje doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach technicznych w firmach IT zajmujących się szeroko rozumianą Integracją Systemową. Od października 2010 roku związany z firmą IBM GSDC we Wrocławiu, gdzie zdobywa doświadczenie zarówno techniczne w obszarze rozwoju usług IT jak i menedżerskie kierując różnymi zespołami projektowymi. Obecnie pracuje na stanowisku Delivery Architekta w projekcie z obszaru Cloud. Główne obszary zainteresowań to Outsourcing Usług IT, Wirtualizacja i Cloud Computing.

 

Temat: IBM SoftLayer - Cloud without compromise

Opis wykładu

W Lipcu 2013 roku firma IBM włączyła do swojej oferty firmę SoftLayer, jednego z największych na świecie dostawców rozwiązań z obszaru Cloud Computing. SoftLayer to 21 tyś. klientów w 140 krajach, 13 Centrów Przetwarzania Danych, 17 Punktów Dostępu (PoP) rozsianych po całym świecie i ponad 100 tyś. urządzeń objętych jednolitym systemem zarządzania. Prezentacja przybliży słuchaczom unikalne w skali światowej usługi oferowane w ramach platformy SoftLayer oraz rolę Centrum Usługowego IBM we Wrocławiu w strategii Cloud firmy IBM.


 POKAŻ PREZENTACJĘ

MICHAŁ KURIATA

Od 2007 roku w QPROJECT odpowiada za całościowy rozwój firmy.
Od 2011 roku jest związany ze sprzedażą w internecie gdzie odpowiada za marketing, SEO, SEM, SM, wsparcie klienta, sprzedaż, logistykę, wdrażanie nowych technologii i rozwiązań.
W 2012 i 2013 roku współpracował z Divante w którym zajmował się zarządzaniem projektami, konsultingiem e-commerce oraz weryfikacją i tworzeniem modeli biznesowych.
Obecnie współpracuje z Trans.eu jako Product Owner / Product Manager platformy Social Media TransPlace.eu w branży TSL.
Brał udział w projektach dla takich marek jak: ENERGA, JTI, Spiele Max, Rainbow Tours, Tim, Nexto, C.H. Beck, Elamed, Franc Gardiner, eurobuy.ua, Polarsport.
Dodatkowo jest trenerem biznesu i pasjonatem szkoleń.

Prywatnie zawsze uśmiechnięty mąż Agaty, tato Antka

Temat: Wyzwania dedykowanej platformy SocialMedia

Opis wykładu

 

Chcesz wiedzieć jak wygląda tworzenie platformy Social Media od kuchni.
Zastanawiasz się jakie wyzwania stoją przed aplikacją biznesową.
Myślisz, że użyteczność w serwisie jest zbędna.
Myślisz że uciekniesz od Big Data.
Przyjdź i posłuchaj.
 
POKAŻ PREZENTACJĘ

ADAM JODŁOWSKI

Programista i szkoleniowiec Androida oraz konsultant w zakresie aplikacji mobilnych i systemów rozproszonych. Założyciel Google Developer Group Poznań, entuzjasta wszystkiego co nowe i ekscytujące w branży IT. Magister inżynier informatyk, absolwent Politechniki Poznańskiej.

 

Temat: Mobile Design

Opis wykładu

 

Prezentacja "Mobile Design" pomoże uczestnikom:
- zrozumieć potrzebę stosowania i techniki tworzenia adaptatywnych interfejsów mobilnych
- poznać zasady rządzące metrykami, układami, typografią, kolorystyką, ikonografią
- spojrzeć na aplikacje z perspektywy zastosowanych różnych schematów nawigacji
- odkryć mniej znane sposoby wykorzystywania gestów dotykowych
- usprawnić stosowane metody komunikacji z użytkownikiem
- zapewnić wszystkim wersjom aplikacji naturalny wygląd i intuicyjność na różnych platformach mobilnych (Android, iOS, Windows Phone)

 POKAŻ PREZENTACJĘ

DOMINIK WROŃSKI

- aktualnie programista i entuzjasta nowych technologi
- wcześniej pracował przez dość długi czas jako tester oprogramowania
- jeszcze wczęsniej studiował na Politechnice Wrocławskiej
- w wolnym czasie lubi jeździć na nartach i dobrze się bawić 

Temat: Web development w pythonie

Opis wykładu

 

- dlaczego warto?
- jak się tego używa
- kto tego używa
- Flask a Django

 POKAŻ PREZENTACJĘ

KATARZYNA CIOCZEK

Relyon Recruitment 
 
Senior Consultant IT&Telecom z  doświadczeniem w rekrutacjach na stanowiska techniczne w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska inżynierskie, eksperckie i managerskie w obszarze IT Software. Z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne w dziedzinie programowania, projektowania systemów, architektury korporacyjnej, tworzenia i rozwijania aplikacji, Big Data oraz Business Intelligence. Jest cenioną autorką tekstów specjalistycznych publikowanych w pismach/portalach branży IT.


RAFAŁ NIEDZIŃSKI

Relyon Recruitment 
 
Senior Consultant dedykowany do realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze IT/Telecom na stanowiska techniczne i menedżerskie. Specjalizuje się w rekrutacjach profesjonalistów technologii Microsoftowych (.NET, C#, SharePoint, MS Dynamics AX, MS Dynamics CRM, oraz Microsoftowego BI: SSRS, SSAS, SSIS, MDX, ETL). Rozwijał usługi contractingu IT, budując i oddelegowując zespoły wysokiej klasy specjalistów (Programiści, Testerzy, Analitycy biznesowi i systemowi, Administratorzy, Konsultanci wdrożeniowi) w modelu Time & Material do największych Integratorów i Vendorów IT oraz największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Jest cenionym autorem publikacji specjalistycznych w pismach/portalach branży IT.


Temat: Sztuka skutecznych negocjacji w praktyce

Opis warsztatu

Zapraszamy na warsztaty, które pomogą uczestnikom:
- rozmawiać tak, żeby osiągać więcej niż zakładamy
- rozpoznać słabe strony rozmówcy i umiejętnie je przekuć na własną korzyść
- ocenić osobowość partnera w negocjacji poprzez umiejętne obserwowanie jego zachowania
- określić własny typ osobowości, co pozwoli udoskonalić sposób komunikacji w zespole
Teorie poprzemy praktyką. Uczestnicy wezmą czynny udział w ćwiczeniach opartych na tzw. business cases.
    

KATARZYNA CIOCZEK

Relyon Recruitment 
 
Senior Consultant IT&Telecom z  doświadczeniem w rekrutacjach na stanowiska techniczne w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska inżynierskie, eksperckie i managerskie w obszarze IT Software. Z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne w dziedzinie programowania, projektowania systemów, architektury korporacyjnej, tworzenia i rozwijania aplikacji, Big Data oraz Business Intelligence. Jest cenioną autorką tekstów specjalistycznych publikowanych w pismach/portalach branży IT.

 

Temat: Modelowanie ścieżki kariery

Opis wykładu

Podczas wykładu prelegentka wyjaśni:

 - Dlaczego warto rysować mapę kariery
- Jak precyzyjnie określić długoterminowy plan rozwoju zawodowego
- Jak bardzo określenie celu zawodowego pomaga w osiągnięciu wyższych zarobków
- Dlaczego pracodawcy szukają osób z pomysłem na siebie
- Jakie są różnice kulturowe miedzy polskim a amerykańskim podejściem do awansu
- Co to jest Carrier Mapping Programm i czy jest potrzebny
- Wady i zalety window shopping  
- Jak wybór pierwszego pracodawcy wpływa na dalszy rozwój kariery zawodowej

 

RAFAŁ NIEDZIŃSKI

Relyon Recruitment 
 
Senior Consultant dedykowany do realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze IT/Telecom na stanowiska techniczne i menedżerskie. Specjalizuje się w rekrutacjach profesjonalistów technologii Microsoftowych (.NET, C#, SharePoint, MS Dynamics AX, MS Dynamics CRM, oraz Microsoftowego BI: SSRS, SSAS, SSIS, MDX, ETL). Rozwijał usługi contractingu IT, budując i oddelegowując zespoły wysokiej klasy specjalistów (Programiści, Testerzy, Analitycy biznesowi i systemowi, Administratorzy, Konsultanci wdrożeniowi) w modelu Time & Material do największych Integratorów i Vendorów IT oraz największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Jest cenionym autorem publikacji specjalistycznych w pismach/portalach branży IT.

 

Temat: Rynek kontraktorów IT – wady, zalety. Kiedy, co i komu to się opłaci?

Opis warsztatu

Prelegent podzieli się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym prężnie rozwijającego się rynku kontraktorów IT.

Słuchacze poznają prawdziwe oblicze contractingu. Dowiedzą się:
- czym jest, na czym polega
- czy opłaca się zamienić ciepłą etatową posadkę na kontrakt
- wyjeżdżać czy nie - gdzie możemy więcej zarobić
- co możemy wynegocjować poza wynagrodzeniem- czyli jakie benefity poza płacowe można uzyskać w trakcie rozmowy rekrutacyjnej
- Specjaliści, których technologii są najbardziej poszukiwanymi kontraktorami - komu to się opłaca
- czy contracting ma wady

 

TOMASZ FELIKSIK

- programista C/C++ od ponad 6 lat
- obecnie SCRUM Master w zespole developerskim
- trener umiejętności technicznych i softskillowych w Nokia Solutions and Networks
- prowadzi szkolenia z zakresu dobrych praktyk programistycznych dla nowo przyjętych pracowników
- częsty trener i prezenter na targach pracy i dniach otwartych drzwi w Nokia Solutions and Networks
- prywatnie fascynat łączenia różnych dziedzin psychologii w zakresie rozwijania zespołów developerskich
- zwolennik łączenia teroii z praktyką w kontekście relacji socjalnych
 

Temat: Jak zacząć pisać testy jednostkowe? - wprowadzenie dla programistów C++

Opis warsztatu

 Testy jednostkowe (Unit Testy) - wbrew swojej nazwie - nie są tworzone przez testerów. Doświadczeni programiści piszą je sami jeszcze zanim napiszą kawałek kodu źródłowego – warto umieć je tworzyć, bo ta umiejętność znacząco podnosi wartość programisty na dzisiejszym rynku pracy.

Na tym warsztacie poznasz podstawy pracy z testami jednostkowymi:
- skonfigurujesz sobie środowisko do testów jednostkowych na własnym komputerze – abyś po tych krótkich zajęciach mógł samodzielnie rozwijać swoje umiejętności w domu
- poznasz podstawy używania dwóch darmowych i bardzo użytecznych narzędzi: Google Test i Google Mock – abyś mógł rozwijać się za darmo
- napiszesz testy do przykładowej klasy – przez co zrozumiesz jak krok po kroku pisać ten rodzaj testów
- otrzymasz podstawową wiedzę jak tworzyć testy jednostkowe oraz wiedzę gdzie szukać bardziej zaawansowanych informacji
Intencją tych warsztatów jest stworzyć stabilny fundament na którym każdy z uczestników może samodzielnie rozwijać swoje umiejętności w zakresie testów jednostkowych.
 

 

 

Temat: Testy jednostkowe: dobre i złe praktyki – czyli co robić a czego unikać

Opis warsztatu

Na dzisiejszym rynku pracy programiści umiejący pisać testy jednostkowe to bardzo poszukiwani ludzie. Niestety tak samo jak umiejętność prowadzenia samochodu nie tworzy z nikogo kierowcy rajdowego, tak samo pisanie testów jednostkowych nie gwarantuje bycia profesjonalistą. Do profesjonalizmu w pisaniu testów jednostkowych potrzeba jeszcze kilku rzeczy – o części z nich będziesz miał okazję porozmawiać na tym warsztacie:
- dlaczego warto pisać testy jednostkowe – żebyś wiedział jak argumentować, że warto je robić
- zobaczysz czym się charakteryzuje dobrze napisany test jednostkowy – żebyś wiedział na co zwracać uwagę podczas tworzenia
- zobaczysz dlaczego pisanie testu przed implementacją ma tak ogromne znaczenie – żebyś zrozumiał w jaki sposób czas inwestowany w pisanie testów się zwraca
- zobaczysz najczęstsze błędy programistów – żebyś wiedział czego unikać
Ponadto będzie okazja do dyskusji i wymiany poglądów.

 

 

 

SYLWIA LEWANDOWSKA - AKHVLEDIANI

Managing Partner w Progressive Partners, psycholog biznesu, międzynarodowy coach, trener i 
facylitator. Od ponad 14 lat inspiruje i wspiera zmiany w organizacjach, zespołach i ludziach. Jej 
misją jest podnoszenie wartości ludzi i organizacji, by idea odpowiedzialności nie była miło 
brzmiącym hasłem, ale codzienną i naturalną praktyką liderów, zespołów i tym samym budowała 
wartość organizacji. Fascynuje ją psychologia sportu i zwycięstwa. Należy do Rady Ekspertów 
ośrodka analitycznego THINKTANK. Prywatnie żona Gruzina, zafascynowana innymi kulturami, 
tańcem i górskimi wyprawami. 

 

Temat: Gabinet Coachingowy Progressive Partners 

Opis wykładu

 

Wszystko, cokolwiek robisz związane jest z energią, którą w sobie masz i wysyłasz. Świadomie lub nie, skutecznie lub mniej. Tak się ma też sprawa z rolą zawodową. Warto spędzić nieco czasu, by zacząć fachowo nią kierować, bo można czekać, aż samo się wydarzy, samo się zadzieje, ktoś, coś, gdzieś pomoże. Ale, czy to, co finalnie robisz dziś spełnia wszystkie Twoje talenty i moce? Czy masz poczucie frajdy z roboty, którą wykonujesz? Na jakim etapie kariery jesteś? Co masz już za sobą? Z czego możesz czerpać? Co już Cię zbudowało? Przyglądałeś/-łaś się temu? A, jeśli jesteś na początku drogi – jaki krok postawić najpierw? Od czego wystartować? Jak się najlepiej przygotować? Przyjrzymy się sobie, po prostu. Temu, co nas do tej pory ukształtowało i będzie dawało mocy w tych kawałkach Twojej roli zawodowej, na które chcesz w najbliższym czasie postawić. Popracujemy bardzo otwarcie i coachingowo, więc zapraszam osoby, które będą mogły być cały czas gabinetu, nie ma opcji dołączenia w trakcie, ani wyjścia wcześniej.To ważne ;) 

 

PIOTR KURPIASZ

Progressive Partners

Coach, trener, manager. W swojej pracy koncentruje się na człowieku, motywuje do działania, pomaga wyznaczać ambitne cele i wspiera w ich realizacji. Prowadzi szkolenia  i sesje coachingowe dla przedsiębiorców, pracowników zarówno korporacji jak i sektora MŚP, administracji publicznej, nauczycieli, osób poszukujących zatrudnienia. Wierzy w skuteczność rozwiązań, które są wypracowywane i wdrażane świadomie, z szacunkiem do samego siebie, odmienności innych i poszanowaniem środowiska naturalnego. Pasjonat zdrowego i odpowiedzialnego stylu życia, który idzie w parze z regularną praktyką ashtanga jogi.

Temat: Skuteczny lider –jak przejść na kolejne poziomy przywództwa?

Opis warsztatu

Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, kiedy czułeś, że pomimo uprawnień przywódczych twoje polecenia nie są wykonywane? A może pomimo dobrych relacji z Twoim zespołem z trudem osiągacie sukcesy? Może z kolei jesteś skuteczny na swoim stanowisku kierowniczym, ale jednocześnie nie czujesz, żeby twoje sukcesy były też sukcesami zespołu? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś „tak”, ten warsztat przeprowadzi Cię przez kolejne poziomy skutecznego przywództwa i pomoże znaleźć odpowiedź na pytania: Na jakim poziomie jestem teraz?, Na jakim poziomie chcę się znaleźć? Wspólnie przeanalizujemy różne poziomy przywództwa w organizacjach i omówimy powiązane z nimi zasady. Przyjrzymy się przekonaniom wspierającym liderów i wypracujemy wskazówki do przejścia na wyższy poziom przywództwa. Zapraszamy managerów, liderów formalnych i nieformalnych zespołów projektowych z każdego szczebla organizacji.

Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku