Novial

InfoMEET Katowice 20 maja 2017 Katowice

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

 
 
InfoMEET to  bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT.
Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia. 

W programie:
- Najlepsi prelegenci 
- Tajemnice druku 3D
- Pokazy dronów
- Wirtualna rzeczywistość
- Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami największych firm IT
- Nagrody 
 
Zapraszamy do rejestracji 

Lokalizacja

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1,
40-166 Katowice

Zobacz mapę dojazdu

ProgramW trakcie trwania konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty

 od 8.30 Odbiór identyfikatorów i pakietów startowych oraz powitalna kawa             
9.20   Otwarcie konferencji
 9.30 - 10.10 Panel pierwszy - wykłady merytoryczne
Sala A Michał Jankowski - Piszę dobry kod – czyli jak dbać o jakość kodu w naszym projekcie?
Sala B Robert Jedynak - Microsoft Azure - platforma chmurowa do cyfrowej transformacji
Sala C wkrótce
 10.10 - 10.30 Przerwa
 10.30 - 11.20 Prezentacja firm uczestniczących 
11.20 - 11.30 Przerwa kawowa
11.30 - 12.10 Panel drugi - wykłady merytoryczne
Sala A Jarosław Pałka - Architecture & Agile, mity, same mity i tylko mity
Sala B wkrótce
Sala C
Jerzy Zientkowski - 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji..
 12.10 - 12.20 Lunch
 12.20 - 13.00 Prezentacja firm uczestniczących 
13.00 - 13.10 Przerwa kawowa
13.10 - 13.50 Panel trzeci - wykłady merytoryczne
Sala A Tobiasz Koprowski - Pięć kliknięć i Twoje dane są bezpieczne
Sala B Damian Widera - Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce
Sala C Łukasz Olczyk - Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci
13.50 - 14.10 Przerwa kawowa
14.10 - 14.50  Panel czwarty - wykłady merytoryczne
Sala A Tomasz Borek - 9 żyć Javy 9
 Sala B
Maciej Hryniszak - Wprowadzenie do VueJS
Sala C Ryszard Dałkowski - Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem
14.50 - 15.00 Przerwa
15.00 - 15.40
Panel piąty - wykłady merytoryczne
Sala A
Maciej Sobura - DIY - Jak rozszerzyć sobie Entity Framework
Sala B
Kamil Folkert - Autonomiczny samochód, analiza predykcyjna w menu a może ciasteczko do cappuccino?
Sala C
wkrótce
15.40 - 16.00
Zakończenie imprezy i losowanie nagródW trakcie konferencji odbędzie się pokaz DRUKAREK 3D 

Prelegenci

JAROSŁAW PAŁKA

Od ponad 10 lata w branży IT, jako administrator baz danych, programista, architekt, manager i "inżynier od spraw katastrof”. Brałem udział w małych, średnich i nonsensownie dużych projektach, prowadzonych zgodnie zasadami "waterfall”, Agile oraz przy braku jakichkolwiek metodyk, z tym samym zawsze skutkiem. Co doprowadziło mnie do wniosku, że nie ważne co robisz tak długo, jak robisz to dobrze, w najprostszy z możliwych sposobów i używasz właściwych narzędzi które wykonają pracę za Ciebie. W międzyczasie dałem się porwać się ideą TDD, Software Craftmanship, do granic możliwości wyeksploatować tak piękne w swej prostocie pomysły jak REST, JavaScript i NOSQL. Od czasu do czasu można usłyszeć moje niskiej jakości żarty na temat architektury na konferencjach w Polsce. W chwilach wolnych członek SSEEP, niezależny trener i konsultant od spraw beznadziejnych oraz autor bloga na http://geekyprimitives.wordpress.com/

Temat: Architecture & Agile, mity, same mity i tylko mity

Opis wykładu

 
Bawię się w turystykę konferencyjną, wykładając, prezentując i dzieląc się z ludżmi swoją frustracją co do stanu naszej branży jak i całej ludzkości jako takiej od 2000 roku, z lepszym czy też gorszym skutkiem. W czasie tej podróży uzbierało się już trochę materiału. Ta prezentacja to swego rodzaju klamra domykająca pewną historię, historię 3 różnych prezentacji, swoistego tryptyku, ku zapomnieniu przez potomnych. 
Dekonstrukcja architektury, wzorce organicznej architektury i systematyczny architekt, bo o nich mowa to trzy rózne prezentacje mające na celu wywrócić nasze postrzeganie architektury. Czy mi się udało? Czy gdzieś popełniłem błedy? Spróbuje zanurzyć się z wami w mój świat teorii systemów, pętli zwrotnych, pułapek systemowych i punktów wyniesienia by pokazać że architektura może i nawet jej obowiąziem jest być otwarta na ewolucję i eksperyment. Chciałbym wam opowiedzieć, 
jak to myślenie działało w róznych projektach zarówno tych zwinnych jak i prowadzonych metodologiami których nazw wymieniać nie wolno. Przekonam was,mam nadzieje, że architekt, to stan umysłu, a nie pozycja czy tytuły.


DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Analiza danych - dlaczego warto uczyć się R

Opis wykładu

 Zapraszam na wykład poswiecony nowemu jezykowi analizy danych biznesowych. Zaprezentuje możliwości oferowane przez jezyk R oraz pokaze jego glowne zastosowania

TOMASZ BOREK

Koder* z Polski, mający nadzieję nauczyć się czegoś nowego każdego dnia.
Wdzięczny każdemu, kto pomógł w mej drodze. Dumny z: http://sckrk.com oraz http://geecon.org.
Pomaga przy: SCKRK, Polskim JUGu i krakowskiej Loży Lambda.
Przyznaję się do mych wad i ułomności.
Lubię: ludzi, programy, muzykę, gry wyobraźni, uczciwość, naukę.
Nie lubię: robić rzeczy niepotrzebnie, robić "bo mogę”.

* Po rodzicach. Oni kodowali, to i ja koduję…

Temat: 9 żyć Javy 9

Opis wykładu

 
Miast wyliczanki co nowego, postaram się opisać główne zmiany oraz wykorzystać nadciągającą "dziewiątkę" by skategoryzować nadchodzące zmiany oraz rozliczyć wersje poprzednie. Spróbuję odpowiedzieć czemu Jigsaw jest "przeklęty" oraz "niezbędny", czy JShell jest ciekawszy od maina czy testu na kolanie i co z Javą EE, która nie może doczekać się swojej nowej wersji już dość długo.

MICHAŁ JANKOWSKI

Programista, projektant, a czasem nawet architekt i trener. Przygodę z programowaniem zaczął ponad dwadzieścia lat temu od Basic’a i Assemblera dla komputerów 8-bitowych. Od ponad dziesięciu lat uczestniczy w tworzeniu oprogramowania na platformę .NET dla największych światowych firm. W tym czasie brał udział w wytwarzaniu aplikacji desktopowych, mobilnych oraz webowych pełniąc różne role. Obecnie związany z tworzeniem aplikacji webowych. 
Prywatnie miłośnik podróży oraz fotografii. W wolnym czasie twórca bloga (www.jankowskimichal.pl) oraz rozwiązań open-sourcowych.

Temat: Piszę dobry kod – czyli jak dbać o jakość kodu w naszym projekcie?

Opis wykładu

 
Każdy z nas pewnie spotkał się kodem napisanym w taki sposób, że jego odczytanie sprawiało wiele problemów. Jeszcze większe ryzyko budziło wprowadzanie w nim zmian. A już nie wspomnę o sprawdzeniu, czy on poprawnie działa. Czy rzeczywiście jest tak trudno napisać „czysty” kod? Czym taki kod powinien się charakteryzować? W trakcie prezentacji postaram się odpowiedzieć na te pytania, jak również pokazać jak w efektywny sposób dbać i monitorować jakość pisanego przez nas kodu. Zastanowimy się również, co można zrobić, aby rozpropagować te idee wśród naszych współpracowników.


TOBIASZ KOPROWSKI

Niezależny konsultant, właściciel Shadowland Consulting. Certyfikowany Trener Microsoft (MCT) ukierunkowany na platformę komunikacji i kolaboracji opartej na rozwiązaniach giganta z Redmond (SharePoint, SQL Server Windows Server, Windows Azure). Interesujący się rozwiązaniami bezpieczeństwa oraz programami licencyjnymi. Prowadzi szkolenia (również autorskie) oraz wdrożenia i konsultacje dla klientów w Skandynawii, Europie, Stanach Zjednoczonych, Rosji.
 
Zaangażowany wolontariacko, aktywny lider społeczności. Były lider PLSSUG we Wrocławiu, twórca i organizator pierwszych edycji SQLDay. Członek zarządu ISSA Polska, ODS PTI. Pełnił funkcję Vice Chair EMEA Board w GITCA. Data Platform MVP, Mentor, STEM Ambasador. Prelegent na wielu konferencjach międzynarodowych: Microsoft Ignite, SQL Bits, SQLDay, Difinity, IT Camp, SharePoint Saturday, Info Meet, Mobile Conn, SQL Saturday, SQL Rally, CISSP Days, SQL Relay, ECCM, Info Tech. W wolnych chwilach fotograf, dziennikarz, koneser muzyki i wina.
 

Temat: Pięć kliknięć i Twoje dane są bezpieczne

Opis wykładu

 Dojazdy do pracy to dla większości z nas normalka. Często pociągiem, nawet godzinę lub dłużej. W piątek wieczorem po całym tygodniu cieżkiej pracy Administrator Baz Danych (DBA) lekko przysypia w pociągu. Nagle SMS od szefa: "Wiem, że już wracasz, ale w poniedziałek mamy audyt bezpieczeństwa. Musimy być pewni, że nasze dane są bezpieczne, a ty jesteś naszym głównym DBA. Zrób co trzeba. Czasu mało, ale muszisz coś wymyślić." Dalsza część historii to nasza czterdziestominutowa sesja.

JERZY ZIENTKOWSKI

Mówca inspiracyjny, autor, mentor i trener. W latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być kompetentni i… zrozumiani.
W 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.  W 2013 roku został Mistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po polsku i Wicemistrzem Polski w konkursie przemówień improwizowanych po angielsku.
Rocznie prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji oraz mentoruje Klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach „podbramkowych”. Działając na styku biznesu, sprzedaży i obsługi Klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami w międzynarodowych środowiskach.
Jego mowy uświetniały prestiżowe wydarzenia m.in.: TEDx, Spectacular Speaking, Pełna Moc Możliwości, VI Kongres Business Intelligence, Diamenty Sprzedaży oraz wiele mniejszych ogólnopolskich konferencji. Jest zapraszany na sceny , gdzie przemawia obok najlepszych polskich i światowych mówców: Briana Tracy, Roberta Cialdiniego,  Jacka Walkiewicza, Marka Skały, Roberta Kroola, Szymona Kudły i innych. Pracował dla PZU, Allianz, TFI Skarbiec, Allegro, Volvo, Ergo Hestia,


Temat: 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji...

Opis wykładu

 
...czyli jak prezentować efekty swojej pracy, aby Twój szef miał przekonanie, że jesteś niezbędny w firmie, a Twój klient chciał kupić właśnie Twój produkt. Porozmawiamy o tym, jak prost przygotować skuteczną, efektywną i ciekawą prezentację. Pokażemy gotowe, sprawdzone procesy i formuły tworzenia przemówień, prezentacji i wypowiedzi. Niezależnie od tego, czy prezentujesz siebie, czy produkt, czy masz startup, czy chcesz zdobyć lepszą pracę. Albo podwyżkę.

ŁUKASZ OLCZYK

Konsultant biznesowy, z ponad dekadą doświadczenia w zarządzaniu IT. Pracował z osobami i zespołami w wielu organizacjach z różnych gałęzi przemysłu, pomagając im skorzystać z najnowszych metodyk i podejść. Po dogłębnym zrozumieniu pracy marketingu i sprzedaży, nauczył się dostarczać wartość klientowi na każdym kroku współpracy. Preferuje zastosowanie podejścia lean nad ślepe podążanie za tzw. zdrowym rozsądkiem. Po mieszkaniu w siedemnastu różnych lokacjach w Europie, zdecydował się zamieszkać na stałe we Wrocławiu. Jako pasjonat motoryzacji uważa, że bieganie jest głupie - co wyjaśnia, dlaczego łatwo spotkać go gdzieś na szlaku kilka wczesnych poranków tygodniowo.

 

Temat: Fantastyczna zwinność, której nie kochają klienci

Opis wykładu

 Agile. Największa świętość dzisiejszego zarządzania projektami. Idealna pod każdym względem, bo jak się o niej czyta, zdecydowanie ma sens. Modna tak bardzo, że niemal wstyd przyznać się, że pracuje się inaczej. Tymczasem, często znienawidzona przez klientów. Dlaczego? Bo zadziwiająco łatwo skupić się na najmniej istotnym z tematów. Łukasz opowie o tym, jak znaleźć ten właściwy.

ROBERT JEDYNAK

Kierownik projektów, architekt IT, absolwent Politechniki Śląskiej oraz Akademii Menedżerów IT związany z branżą IT od kilkunastu lat przy realizacji różnorodnych projektów informatycznych. Rozumiejący rolę działu IT w kreowaniu i realizacji misji przedsiębiorstwa oraz umożliwiający przekształcenie infrastruktury teleinformatycznej w zasób strategiczny firmy. Lider Śląskiej Regionalnej Grupy Microsoft. Posiada m.in. certyfikaty: IBM Certified Advisory Project Manager, Certified SCRUM Master, SCRUM Product Owner, Microsoft Certified Solution Expert  - Cloud Platform and Infrastructure, MCSA Windows Server, MCITP Virtualization Administrator, Monitoring and Operating a Private Cloud with System Center, MCTS SQL, ITIL Foundation V3, VMware, Veeam, Apple Product Professional. Prywatnie miłośnik gry na 7-mio strunowej gitarze i elektroakustycznej, hobbistycznie realizator dźwięku i postprodukcji.

 

Temat: Microsoft Azure - platforma chmurowa do cyfrowej transformacji

Opis wykładu

 

Obecnie technologia jest wszechobecna i kształtuje sposób w jaki firmy wzrastają na poszczególnych rynkach. Znaczenie transformacji cyfrowej jest olbrzymie; Od 2000 r. 52% firm z listy Fortune 500 zniknęły ze względu na zaburzenia cyfrowe. Obserwujemy, że firmy odpowiadają na te zmiany tworząc strategie cyfrowe w czterech podstawowych obszarach: zaangażowanie swoich klientów, możliwości ich pracowników, optymalizacji ich działania i przekształcania ich produktów.
Spójrz na przykład firmy Uber. Stworzyli cyfrowy model dla branży taxi, który pozwolił podwoić obroty i wypracować znaczącą zmianę w sektorze, który został w dużej mierze nietknięty przez dziesięciolecia.
Jak się przygotowujesz na cyfrową transformację? Czy masz odpowiednie zasoby i odpowiednią technologię, aby zbudować swoją cyfrową wizję?

 


 

RYSZARD DAŁKOWSKI

Konsultant IT2B, trener. Historycznie związany zarówno z firmami-klientami jak i z dostawcami systemów informatycznych. W latach 1996-2014 w Microsoft od marketingu, przez technikę do kierownika zespołu sprzedaży. Przez ostatnie 4 lata odpowiadał za strategię współpracy ze środowiskami open source i tak mu jakoś zostało. Prowadzi szkolenia i warsztaty pomagające firmom rozszerzać modele biznesowe w oparciu o chmurę obliczeniową oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i lepszego używania komputera w codziennej pracy. Fan wykorzystania usług chmury publicznej.
 

Temat: Wystartuj start-up - przyjdź z pomysłem - wyjdź z biznesem

Opis wykładu

 Masz pomysł na appkę lub usługę, która podbije świat? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz kogoś, kto zapłaci za technologie potrzebne do jej stworzenia i uruchomienia? Zastanawiasz się, jak stworzyć profesjonalne środowisko pracy zespołu programistów? Musisz przygotować biznes plan i realny model biznesowy? Myślisz, jak przygotować się do spotkania z inwestorami? Chcesz zaprezentować im swoją strategię sprzedaży? Z tego spotkania wyjdziesz przygotowana (lub przygotowany) do podjęcia się tych wszystkich zadań i krok po kroku zaczniesz realizować swoją wizję.

 

DAMIAN WIDERA

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Obecnie pracuje jako Project Manager dla LGBS Polska. Był także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008. Administracja i programowanie”. Speaker na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach, w tym European PASS Conference oraz Microsoft Technology Summit. Jest także autorem kilkudziesięciu artykułów i webcastów o tematyce bazodanowej. Posiada liczne certyfikaty firmy Microsoft, w tym MCT od roku 2005, MCSE Data Platform, , MCSD.NET oraz od 2009 roku tytuł MVP w kategorii SQL Server.

 

Temat: Przyszłość analizy danych – USQL w praktyce

Opis warsztatu

 

Zapraszam na warsztat poświęcony Microsoft Azure Data Lake oraz językowi USQL, czyli nowej usłudze oferującej w zasadzie nieograniczone możliwości analizy danych, a skierowanej zarówno dla programistów, jak i dla analityków oraz naukowców.
W trakcie sesji chciałbym pokazać, w jaki sposób można szybko i sprawnie wykonać analizę danych używając nowego jeżyka USQL, który łączy w sobie zalety tradycyjnego  programowanie C# oraz TSQL

MACIEJ HRYNISZAK

Maciej Hryniszak a passionate software developer with more than 20 years of experience in creating and maintaining several key software 
 
 
 
 


 

Temat: Wprowadzenie do VueJS

Opis wykładu

 

Angular, React, Knockdown, Backbone - jest wiele frameworków na rynku, które mają bardzo dobrze rozwinięte community programistów. Większość z nich ma korzenie w starszych przeglądarkach przez co są one mniej czytelne i zmuszają często do nienaturalnych konstrukcji językowych aby uzyskać proste rozwiązania.
VueJS jest inny. VueJS odcina się od przeglądarek IE9 oraz starszych i wykorzystując zaawansowane właściwości nowoczesnych silników JavaScript i EcmaScript pozwala efektywnie i czytelnie tworzyć nowoczesne interfacey użytkownika.

 

MACIEJ SOBURA

Od 8 lat rozwijam oprogramowanie i systemy w oparciu o technologie firmy Microsoft, od czasu do czasu wykorzystując do tego różne alternatywy. Na co dzień optymalizuję, przyśpieszam i dłubię w bazie MS SQL Server (od wersji 2008 po 2016). Jestem fanem dzielenia się wiedzą i swoimi doświadczeniami od czasu moich  pierwszych konferencji na których regularnie bywałem jako uczestnik, a teraz także jako prelegent.

Temat: DIY - Jak rozszerzyć sobie Entity Framework

Opis wykładu

 
Podobno korzystanie z ORM-ów w połączeniu z relacyjną bazą danych (np. MS SQL Server) to jak próba włożenia kwadratowych klocków w okrągłe otwory. Niestety w trakcie z korzystania z Entity Framework często można odnieść właśnie takie wrażenie. Podczas prezentacji pokażę jak rozszerzyć funkcjonalność Entity Framework o kilka przydatnych (i brakujących) na co dzień elementów.


KAMIL FOLKERT

dr inż. Kamil Folkert. Odpowiedzialny za obszar R&D. Ekspert w zakresie architektury systemów informatycznych i danych. Analizuje światowe trendy, bada najnowsze technologie, buduje prototypy, mierzy i sprawdza. A gdy ma pewność, że innowacja technologiczna przyniesie oczekiwane korzyści, stosuje ją.
Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Wykładowca na Høgskulen i Sogn og Fjordane w Førde w Norwegii, konsultant w licznych projektach realizowanych w Polsce i za granicą. Autor publikacji naukowych. Prywatnie wciąż poszukuje nowych możliwości rozwoju i nauki, regularnie prowadzi konsultacje z architektami z Doliny Krzemowej w USA.


Temat: Autonomiczny samochód, analiza predykcyjna w menu a może ciasteczko do cappuccino?

Opis wykładu

 
Zamknij oczy i wyobraź to sobie:
Środek tygodnia, ranek. Wstajesz z łóżka, bierzesz szybki prysznic, wrzucasz „coś na ząb”. Kawa jest jeszcze zbyt gorąca by się jej napić. Ubierasz się, zamykasz drzwi, poprzez aplikację w telefonie wzywasz swój samochodu i z kubkiem kawy w ręku zbiegasz po schodach. Wychodzisz przed dom. Właśnie podjeżdża Twój samochód, wsiadasz. Przeglądasz wiadomości, małymi łykami popijasz kawę. Tymczasem Twój samochód zawozi Cię do pracy, wysiadasz pod budynkiem, samochód zamyka za Tobą drzwi i jedzie… szukać miejsca parkingowego. Zerkasz za nim i widzisz, że właśnie zatrzymał się przed pieszym, który niespodziewanie wtargnął przed maskę…
O tym i innych przykładach zastosowania analityki predykcyjnej w Polsce i na świecie - podczas prelekcji „Autonomiczny samochód, analiza predykcyjna w menu a może ciasteczko do cappuccino?” - opowie dr inż. Kamil Folkert.


DANIEL WICHER

Scrum Master z powołania i zamiłowania. Od zawsze związany ze zwinnym prowadzeniem projektów - początkowo jako członek zespołów developerskich, a docelowo jako Scrum Master w zespole i Agile Coach w organizacji. W codziennej pracy najważniejsze dla niego jest dostarczanie wartości użytkownikowi końcowemu dzięki zaangażowaniu zmotywowanego zespołu developerskiemu. Prelegent Agile Silesia oraz konferencji Mikstura.IT. Zdarza mu się także pisać tu i ówdzie na tematy zwinne, które cały czas odkrywa na nowo pogłębiając swój warsztat.

Temat: Zachować zwinność, czyli gonienie za króliczkiem

Opis wykładu

 
Dług techniczny to zmora nie jednego zespołu projektowego. Zespół pracuje wydajnie, a mimo tego, musi spłacać dług, który rośnie i rośnie. Warsztat pozwala uczestnikom wcielić się w rolę zespołu projektowego, który ma za zadanie zrealizować projekt i zmierzyć się z efektami podejmowanych decyzji w krótkim i dłuższym terminie. Porusza kwestię utrzymywania zwinności w obecnych, bardzo dynamicznych czasach. Dzięki odpowiedniej perspektywie, uczestnicy będą mogli poczuć na własnej skórze, jakim problemem jest dług techniczny i co zrobić, by nie był on powodem ich porażki.
Warsztat przeznaczony jest dla każdego - od developera, po managera. Obrazuje problem tabu, do którego developerzy często nie chcą się przyznawać, a managerowie ignorują.


Wstęp wolny

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Zarejestruj się!
Kontakt
Zgłoś firmę

Jan Rytel
jan.rytel@novial.pl
605 593 530

 


Partnerzy
Partnerzy
znajdziesz nas na facebooku